ColorConsulting. Dystrybutor Alwan PrintStandardizer

© Alwan Color Expertise

Alwan Color Expertise powierzył swojemu dystrybutorowi, firmie ColorConsulting zarządzanie sprzedażą i obsługą systemu kontroli procesów drukowania Alwan PrintStandardizer (APS) na całym świecie, począwszy od lutego 2023 roku.


Alwan PrintStandardizer to unikalny serwer kontroli procesu z ekskluzywnymi technologiami umożliwiającymi drukowanie stabilnych i spójnych kolorów zgodnych ze standardami, bez względu na proces drukowania i liczbę używanych urządzeń. APS to pierwszy system kontroli procesów, który otrzymał certyfikaty ISO 12647 i G7 wkrótce po jego wydaniu w 2008 roku. System gwarantuje najlepsze w swojej klasie rozwiązanie do kalibracji i monitorowania maszyn drukujących.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty