Inwestycja w Wörrstadt

Instalacja pierwszej maszyny odbędzie się w trzecim kwartale 2021 roku, drugiej - w drugim kwartale 2022 roku, z kolei trzeciej w roku 2023.

© Thimm

Firma Thimm planuje zainwestować w zakład w Wörrstadt sześć milionów euro do 2023 roku. W ramach tej inwestycji zostaną zainstalowane trzy maszyny do klejenia opakowań składanych wraz z urządzeniami peryferyjnymi. Umożliwi to producentowi rozszerzenie portfolio produktów o zrównoważone opakowania dla rynku e-commerce oraz opakowania specjalne z wysokiej jakości drukiem cyfrowym, flekso i offsetowym oraz nowe rozwiązania w ofercie displayów. Ponadto producent planuje rozbudowę działu prepress i jego ścisłą integrację w ramach działalności całej grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty