Nowy wiceprezes firmy Esko. Awans Eddy’ego Fadela

Firma Esko, światowy dostawca zintegrowanych rozwiązań oprogramowania i sprzętu dla rynku etykiet i opakowań, powołała Eddy’ego Fadela na stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego działu dostawców opakowań. Eddy Fadel posiada tytuł magistra inżynierii mechanicznej z Ecole Polytech’ Orsay w Paryżu. Do firmy Esko i Danaher dołączył w 2017 roku. Sprawując swoją nową funkcję Eddy Fadel jest odpowiedzialny za współpracę z przetwórcami opakowań i klientami sklepów premedia na całym świecie. Współpraca ta obejmuje zarówno sprzedaż, usługi, zarządzanie produktem oraz prace badawczo-rozwojowe nad rozwiązaniami Esko CDI (cyfrowym wytwarzaniem płyt fleksograficznych) oraz AVT (kontrolą druku), jak i wszystkie działania związane ze sprzedażą specjalistycznych rozwiązań oprogramowania dla rynku etykiet i opakowań. Fadel podkreśla, że jest bardzo dumny z powodu awansu i nie może się doczekać współpracy ze swoim zespołem nad rozwijaniem rozwiązań, które pomogą klientom firmy sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją dziś i którym przyjdzie im stawić czoła w przyszłości.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty