Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Opakowania z wizją

Trzy nowe centra ThinkBox mają zapewnić klientom firmy profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia nowych rozwiązań opakowaniowych.

© Mondi

Mondi, producent papieru i opakowań, otworzył trzy nowe centra obsługi klienta dla producentów opakowań z tektury falistej. ThinkBox’y, bo tak nazywają nowe centra, umożliwiają tworzenie lepszych, bardziej zrównoważonych projektów opakowań oraz pozwolą producentowi na organizacje wydarzeń, szkoleń i indywidualnych warsztatów w formacie fizycznym, cyfrowym lub hybrydowym. Pierwsze trzy ThinkBox’y zlokalizowane są w Mondi Bupak w Czeskich Budziejowicach, Mondi Tire Kutsan w Tire w Turcji oraz Mondi Ansbach w Niemczech. Działalność ThinkBox’ów zostanie podzielona na różne formy aktywności:

  • Think Co-creation - indywidualne warsztaty mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu związanego z opakowaniem lub zbadanie, w jaki sposób wprowadzić nowe wizje opakowaniowe w życie,
  • Think Skills - różnorodne kursy szkoleniowe i wydarzenia związane z przekazywaniem wiedzy,
  • Think Inspiration - interaktywne webinaria i wydarzenia typu insight,
  • Think Verification - testy wydajnościowe rozwiązań opakowaniowych.

Obiekty wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia testujące, umożliwiające natychmiastowe sprawdzenie danego rozwiązania opakowaniowego. Dzięki temu ewentualne problemy w cyklu życia produktu można wyeliminować już w trakcie procesu projektowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty