Opakowania z wizją

Trzy nowe centra ThinkBox mają zapewnić klientom firmy profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia nowych rozwiązań opakowaniowych.

© Mondi

Mondi, producent papieru i opakowań, otworzył trzy nowe centra obsługi klienta dla producentów opakowań z tektury falistej. ThinkBox’y, bo tak nazywają nowe centra, umożliwiają tworzenie lepszych, bardziej zrównoważonych projektów opakowań oraz pozwolą producentowi na organizacje wydarzeń, szkoleń i indywidualnych warsztatów w formacie fizycznym, cyfrowym lub hybrydowym. Pierwsze trzy ThinkBox’y zlokalizowane są w Mondi Bupak w Czeskich Budziejowicach, Mondi Tire Kutsan w Tire w Turcji oraz Mondi Ansbach w Niemczech. Działalność ThinkBox’ów zostanie podzielona na różne formy aktywności:

  • Think Co-creation - indywidualne warsztaty mające na celu rozwiązanie konkretnego problemu związanego z opakowaniem lub zbadanie, w jaki sposób wprowadzić nowe wizje opakowaniowe w życie,
  • Think Skills - różnorodne kursy szkoleniowe i wydarzenia związane z przekazywaniem wiedzy,
  • Think Inspiration - interaktywne webinaria i wydarzenia typu insight,
  • Think Verification - testy wydajnościowe rozwiązań opakowaniowych.

Obiekty wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia testujące, umożliwiające natychmiastowe sprawdzenie danego rozwiązania opakowaniowego. Dzięki temu ewentualne problemy w cyklu życia produktu można wyeliminować już w trakcie procesu projektowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty