Pascal Lefèvre na straży rozwoju

Pascal Lefèvre podkreślił, że zapewni firmie Sidel możliwość dostarczania rozwiązań oferujących elastyczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo produktów, których wymagają te szybko zmieniające się i gwałtownie ewoluujące segmenty rynku, wykorzystując przy tym istniejące możliwości i doświadczenie.

© Sidel

Firma Sidel mianowała nowego globalnego wiceprezesa. Pascal Lefèvre będzie rozwijał i kierował strategią Sidel w zakresie rozwiązań dla branży spożywczej, artykułów gospodarstwa domowego i higieny osobistej, odpowiadając na potrzeby tych rynków i dostarczając elastyczne, przyjazne dla środowiska i dostosowane do potrzeb rozwiązania, które sprostają nowym i złożonym wyzwaniom w zakresie sprzedaży detalicznej i dystrybucji. Obejmują one kompleksową ofertę maszyn i rozwiązań dla linii końcowych, w tym pakowarek i paletyzatorów, dla każdego rodzaju opakowań pierwotnych i wtórnych. Pascal Lefèvre dołączył do firmy Sidel w 2020 roku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na wyższych stanowiskach w branży urządzeń do pakowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty