Zapomnij o wszystkim i zanurz się w świecie rozrywki online - Ice Casino

Aktualności

Nowy Partner UPM Raflatac. Soprema dołącza do RafCycle

Firma UPM Raflatac ogłosiła firmę Soprema swoim głównym partnerem w zakresie recyklingu odpadów etykietowych w regionie EMEIA. Soprema, lider w dziedzinie hydroizolacji oraz specjalista w zakresie pokryć dachowych i izolacji, przekształci odpady etykietowe zebrane w ramach usługi recyklingu RafCycle przez firmę UPM Raflatac w nowe materiały budowlane i izolacyjne.

więcej

Firma z wizją przyszłości. Dynamiczny rozwój Grupy Akomex

Grupa Akomex to znana i ceniona na polskim i europejskim rynku firma działająca w branży opakowań kartonowych i etykiet. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju i nieustannym inwestycjom Grupa Akomex od kilkudziesięciu lat prężnie się rozwija i z powodzeniem zaspokaja oczekiwania swoich klientów potwierdzając niezawodność i najwyższą jakość swoich rozwiązań.

Droga do sukcesu. Kolejna maszyna inkjetowa Xeikon w Comex

Branża poligraficzna jest niezwykle dynamiczna. Nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają produkować coraz lepsze i coraz bardziej zróżnicowane produkty. Jedni wolą korzystać z przetartych już ścieżek tradycyjnych technologii, inni wypatrują na poligraficznym horyzoncie nowości, które wprowadzą do ich biznesu nową jakość. Comex był wśród pionierów wdrażających w Polsce druk fleksograficzny, a następnie przecierał szlaki instalując rolowe maszyny offsetowe do druku etykiet.

Komentarz miesiąca

Fakty i Liczby…

Na początku maja tego roku, po sześciu latach bezkrólewia, ponownie odbędą się targi interpack. W tym czasie Świat nie tylko zmienił się, ale jest już inny. Oprócz koronawirusa, konfliktów, wojen i środowiska, jeden temat jest bardzo aktualny: rosnąca populacja na tej planecie. Indie wyprzedziły już Chiny z ilością 1,4 miliarda obywateli. Oznacza to, że coraz więcej osób potrzebuje żywności, najlepiej w dobrych opakowaniach. Produkcja żywności stanowi tak samo gorący temat dyskusji jak i temat środowiska czy ruchu samochodowego.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Reklama

Biznes & Wydarzenia

Stora Enso. Lider Financial Times Diversity Leaders Index

Firma Stora Enso zajęła pierwsze miejsce w rankingu Financial Times Diversity Leaders Index. Opublikowany przez Financial Times (FT) i Statista coroczny ranking obejmuje 850 najwyżej sklasyfikowanych europejskich firm z różnych sektorów.

 

Axium Packaging przejmuje Silte. Wzmocnienie na włoskim rynku

Axium Packaging podpisało umowę przejęcia włoskiej firmy Silte, specjalizującej się w produkcji butelek i słoików poprzez wytłaczanie i formowanie. Produkty firmy z siedzibą w Budrio koło Bolonii znajdują zastosowanie w takich branżach jak kosmetyka, higiena osobista i produkty chemii gospodarczej.

Dział badań, rozwoju i technologii zastosowań. Nowe kierownictwo w Herma

Michael Handl został nowym kierownikiem działu badań, rozwoju i technologii zastosowań w dziale materiałów samoprzylepnych w firmie Herma. Zastąpił na tym stanowisku Ulli Nägele, który przeszedł na emeryturę. W roli nowego kierownika jest również odpowiedzialny za serwis techniczny. Dotychczas, Handl przez ponad cztery lata zajmował stanowisko kierownicze w Zeller+Gmelin.

Fotogaleria

Partnerzy