Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Sprzedaż Hangö Stevedoring

Port Hanko jest drugim co do wielkości fińskim portem dla naczep i samochodów ciężarowych oraz ważnym elementem bezpieczeństwa łańcucha dostaw w Finlandii.

© Oy Hangö Stevedoring

Metsä Board podpisała umowę sprzedaży z firmą Euroports, zgodnie z którą spółka zależna firmy Oy Hangö Stevedoring Ab została częścią Euroports Finland Oy. Zakończenie transakcji planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Strony ustaliły, że cena transakcji nie zostanie ujawniona. Spółka Hangö Stevedoring to operator portowy w porcie Hanko. Działalność operatora  nie jest częścią podstawowej działalności Metsä Board. Jego sprzedaż w 2020 roku wyniosła około 20 milionów euro. Firma jest największym dostawcą usług przeładunkowych w Hanko i posiada szeroką bazę klientów, w tym Metsä Board.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty