Robot jak z filmu. Kliklok Internationał prezentuje

Nowa, bardziej wydajna maszyna do formowania kartonów ładowanych od góry od Kliklok International ma więcej wspólnego z amerykańskim filmem, poza samą nazwą.

 

Hasło „Transformer” kojarzy się głównie z filmem, bądź komiksem, o supernowoczesnych robotach. Co amerykańskie kino akcji ma wspólnego z branżą opakowaniową? Chociażby to, że na rynku pojawiła się właśnie najnowsza, bardziej wydajna maszyna do formowania opakowań kartonowych ładowanych od góry – nazwana właśnie TransFormer. 

 

Jednak podobieństwa nie kończą się na samej nazwie. Bowiem rozwiązanie od Kliklok International, międzynarodowego producenta maszyn do pakowania, wyróżnia się wydajnością – może obsługiwać do 120 kartonów na minutę zarówno zamykanych, jak i klejonych za pomocą jednej głowicy. Dzięki temu nie tylko zmniejsza koszty automatyzacji procesu pakowania, ale również znacząco zwiększa wydajność i prędkość produkcji.

 

Bohater linii produkcyjnej

TransFormer od Kliklok International wyposażony jest w kolorowy ekran dotykowy Insight, zaprojektowany pod kątem łatwości obsługi, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się dla podmiotów działających na rynku spożywczym, które poszukują wysokowydajnych, jak i łatwych w obsłudze maszyn. Funkcje automatycznego programowania ekranu dotykowego pozwalają na wyeliminowanie błędów osób obsługujących urządzenie i uzyskanie jednorodnych efektów pracy, niezależnie od poziomu umiejętności personelu. Dostępna jest również zaawansowana diagnostyka, która pozwala użytkownikom zrozumieć wymogi dotyczące wydajności i obsługi maszyny. Dodatkowo system do ładowania z ergonomicznym zasobnikiem na poziomie pasa gwarantuje ciągłość i regularność podawania kartonów, co pozwala zachować kontrolę i wysoką wydajność pracy, bez opóźnień w produkcji. Unikalny system mocowania, z wysoce precyzyjnym liniowym trzpieniem prowadnicy, oraz zastosowanie serwonapędu pozwalają zwiększyć dokładność pozycjonowania bezwzględnego „głowica-wgłębienie”. Posiadając stopień ochrony IP54, maszyna TransFormer jest odporna na działanie wody i kurzu. „Jesteśmy przekonani, że to najbardziej innowacyjna maszyna do formowania opakowań kartonowych dostępna aktualnie na rynku. Innowacyjność miała zawsze kluczowe znaczenie w naszej działalności, dlatego też nie możemy doczekać się, aby w praktycznym zastosowaniu podziwiać elastyczność urządzenia TransFormer” – powiedział Neil Fowell, dyrektor zarządzający Kliklok International.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowanie spontaniczne

Jeden z wydziałów strategii marketingowych uczelni wyższej, przeprowadził badania na temat roli opakowania w fazie zakupu produktu. Badanie to przeprowadzono na próbie 100 mężczyzn i kobiet (62 kobiety i 38 mężczyzn). Z grupy 62 kobiet 38 proc. kobiet było w wieku poniżej 30 lat, 48 proc. pomiędzy trzydziestym a sześćdziesiątym rokiem życia, natomiast 19 proc. powyżej sześćdziesiątego roku życia. 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty