Robot jak z filmu. Kliklok Internationał prezentuje

Nowa, bardziej wydajna maszyna do formowania kartonów ładowanych od góry od Kliklok International ma więcej wspólnego z amerykańskim filmem, poza samą nazwą.

 

Hasło „Transformer” kojarzy się głównie z filmem, bądź komiksem, o supernowoczesnych robotach. Co amerykańskie kino akcji ma wspólnego z branżą opakowaniową? Chociażby to, że na rynku pojawiła się właśnie najnowsza, bardziej wydajna maszyna do formowania opakowań kartonowych ładowanych od góry – nazwana właśnie TransFormer. 

 

Jednak podobieństwa nie kończą się na samej nazwie. Bowiem rozwiązanie od Kliklok International, międzynarodowego producenta maszyn do pakowania, wyróżnia się wydajnością – może obsługiwać do 120 kartonów na minutę zarówno zamykanych, jak i klejonych za pomocą jednej głowicy. Dzięki temu nie tylko zmniejsza koszty automatyzacji procesu pakowania, ale również znacząco zwiększa wydajność i prędkość produkcji.

 

Bohater linii produkcyjnej

TransFormer od Kliklok International wyposażony jest w kolorowy ekran dotykowy Insight, zaprojektowany pod kątem łatwości obsługi, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się dla podmiotów działających na rynku spożywczym, które poszukują wysokowydajnych, jak i łatwych w obsłudze maszyn. Funkcje automatycznego programowania ekranu dotykowego pozwalają na wyeliminowanie błędów osób obsługujących urządzenie i uzyskanie jednorodnych efektów pracy, niezależnie od poziomu umiejętności personelu. Dostępna jest również zaawansowana diagnostyka, która pozwala użytkownikom zrozumieć wymogi dotyczące wydajności i obsługi maszyny. Dodatkowo system do ładowania z ergonomicznym zasobnikiem na poziomie pasa gwarantuje ciągłość i regularność podawania kartonów, co pozwala zachować kontrolę i wysoką wydajność pracy, bez opóźnień w produkcji. Unikalny system mocowania, z wysoce precyzyjnym liniowym trzpieniem prowadnicy, oraz zastosowanie serwonapędu pozwalają zwiększyć dokładność pozycjonowania bezwzględnego „głowica-wgłębienie”. Posiadając stopień ochrony IP54, maszyna TransFormer jest odporna na działanie wody i kurzu. „Jesteśmy przekonani, że to najbardziej innowacyjna maszyna do formowania opakowań kartonowych dostępna aktualnie na rynku. Innowacyjność miała zawsze kluczowe znaczenie w naszej działalności, dlatego też nie możemy doczekać się, aby w praktycznym zastosowaniu podziwiać elastyczność urządzenia TransFormer” – powiedział Neil Fowell, dyrektor zarządzający Kliklok International.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Ruch i Świat

Sekret zdrowia i urody to RUCH. Mądre powiedzenie mówi: bezruch to choroba, ruch to zdrowie, a sport to mord! Zatem nie ma co przesadzać w życiu, ponieważ przez przypadek można się zabić. Dlatego tylko mądry, ruch jest właściwy. Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale wszystkie lekarstwa nie zastąpią nigdy ruchu. Ruch jest nawet lekarstwem na smutek. Ruch rządzi całym Światem.

Reklama

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę internetową

5
4
3
2

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty