Metsä Board pakuje szczepionki

Tektura Metsä Board została zatwierdzona przez chińskie firmy farmaceutyczne Sinovac i Sinopharm do stosowania w opakowaniach szczepionek COVID-19.

© MetsäBoard

Firma Metsä Board zaprezentowała nowe zastosowanie opakowaniowe tektury MetsäBoard Pro FBB Bright 245 g/m², która została zatwierdzona przez chińskie firmy farmaceutyczne do pakowania szczepionek przeciwko wirusowi COVID-19. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe opakowanie jest dostarczane w dwóch rozmiarach - jednym przeznaczonym dla fiolki ze szczepionką przeciwko COVID-19 oraz drugim, który umożliwia zapakowanie fiolki i strzykawki.

MetsäBoard Pro FBB Bright to lekka tektura lita wytwarzana w 100 procentach z czystych włókien pierwotnych, które pochodzą z odnawialnych, identyfikowalnych i zarządzanych w sposób zrównoważony lasów północnych. Jest dostępna z certyfikatem PEFC lub FSC. Oświadczenie o bezpieczeństwie produktu wskazuje, że ta tektura jest zgodna z odpowiednimi globalnymi przepisami i zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów.

„Tekturę MetsäBoard Pro FBB Bright cechuje stabilna wysoka jakość, a jej znakomite cechy użytkowe zyskały uznanie wielu klientów. Największe wrażenie robi jej świetna przetwarzalność w procesach drukowania, wykrawania i klejenia, również na automatycznych liniach pakujących, które pracują z prędkością 500 pudełek na minutę” - powiedział kierownik produkcji w firmie przetwórczej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty