Metsä Board pakuje szczepionki

Tektura Metsä Board została zatwierdzona przez chińskie firmy farmaceutyczne Sinovac i Sinopharm do stosowania w opakowaniach szczepionek COVID-19.

© MetsäBoard

Firma Metsä Board zaprezentowała nowe zastosowanie opakowaniowe tektury MetsäBoard Pro FBB Bright 245 g/m², która została zatwierdzona przez chińskie firmy farmaceutyczne do pakowania szczepionek przeciwko wirusowi COVID-19. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe opakowanie jest dostarczane w dwóch rozmiarach - jednym przeznaczonym dla fiolki ze szczepionką przeciwko COVID-19 oraz drugim, który umożliwia zapakowanie fiolki i strzykawki.

MetsäBoard Pro FBB Bright to lekka tektura lita wytwarzana w 100 procentach z czystych włókien pierwotnych, które pochodzą z odnawialnych, identyfikowalnych i zarządzanych w sposób zrównoważony lasów północnych. Jest dostępna z certyfikatem PEFC lub FSC. Oświadczenie o bezpieczeństwie produktu wskazuje, że ta tektura jest zgodna z odpowiednimi globalnymi przepisami i zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów.

„Tekturę MetsäBoard Pro FBB Bright cechuje stabilna wysoka jakość, a jej znakomite cechy użytkowe zyskały uznanie wielu klientów. Największe wrażenie robi jej świetna przetwarzalność w procesach drukowania, wykrawania i klejenia, również na automatycznych liniach pakujących, które pracują z prędkością 500 pudełek na minutę” - powiedział kierownik produkcji w firmie przetwórczej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty