Nowy asortyment firmy. Lecta Tektura luksusowa

©Lecta

Firma Lecta, europejski producent i dystrybutor papierów funkcjonalnych, rozszerzył swój asortyment o tektury graficzne z jedwabnym wykończeniem: Diva Art (powlekana jednostronnie) oraz Diva Art Duo (powlekana dwustronnie). Oba produkty charakteryzują się doskonałymi właściwościami obróbkowymi oraz odwzorowaniem kolorów, dzięki czemu mogą zostać poddane większości procesów wykończeniowych, takich jak sitodruk, wytłaczanie, flokowanie czy tłoczenie na sucho. Diva Art i Diva Art Duo zostały zaprojektowane jako materiał nadający się do druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego. Tektura graficzna Diva Art jest dostępna w sześciu gramaturach, od 220 do 350 g/m², natomiast Diva Art Duo – od 250 do 380 g/m². Obie posiadają certyfikaty PEFC lub FSC, wykonane są z naturalnych i odnawialnych materiałów nadających się do recyklingu. Diva Art i Diva Art duo nadają się idealnie na przykład do produkcji okładek książek, folderów, etykiet, pocztówek, kartek z życzeniami oraz opakowań na kosmetyki, perfumy, artykuły luksusowe, czekoladki i słodycze.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty