Wegańskie etykiety

Dzięki certyfikacji wegańskich materiałów etykietowych firmy mogą przekazać konsumentom, że cały ich zakup - łącznie z opakowaniem - jest zgodny z ich wartościami.

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison wprowadziła na rynek nowe portfolio wegańskich etykiet, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo, każda pozycja w portfolio została stworzona bez przeprowadzania testów na zwierzętach, czy GMO pochodzenia zwierzęcego. Nowa oferta etykiet uzyskała certyfikat Eve Vegan, niezależnej organizacji stworzonej przez Vegan France, która działa na rzecz promowania wegańskich alternatyw w różnych branżach, w tym w przemyśle spożywczym i medycznym. Portfolio składa się z sześciu materiałów wierzchnich, trzech klejów i dwóch linerów, które można mieszać i dopasowywać w zależności od potrzeb. Każda pozycja oferuje podobny poziom wydajności do niewegańskich alternatyw. W oparciu o potrzeby producentów i użytkowników końcowych planowane jest rozszerzenie asortymentu o nowe rozwiązania. Weganizm to nie tylko dieta” - mówi Luuk Zonneveld, menedżer produktu w firmie Avery Dennison. „Jest to filozofia i sposób życia skoncentrowany na unikaniu wykorzystywania zwierząt do produkcji żywności, ubrań i wielu innych. Naturalnie dotyczy to również świata opakowań i jesteśmy podekscytowani, że możemy pozwolić producentom przenieść ich zaangażowanie w bycie cruelty-free na wyższy poziom dzięki innowacyjnym etykietom opracowanym przez nasz zespół badawczo-rozwojowy” - dodaje. Nowe etykiety przeznaczone są dla branży kosmetycznej, winiarskiej, spirytusowej oraz spożywczej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty