Uniwersalne pionówki. Wszechstronne rozwiązania Velteko dla branży opakowań

Już od ponad 20 lat maszyny do pakowania pionowego Velteko funkcjonują na całym świecie.

Swoją pierwszą maszynę formującą torebki doy-pack firma Velteko zaprezentowała na targach Interpack w 2005 roku. Od tego czasu projekty i systemy sterowania są nieustannie ulepszane, jednak jakość i standardy pozostały niezmienne. Świadczy o tym choćby fakt, że w wielu fabrykach na całym świecie, dzień po dniu, pionowe maszyny pakujące od Velteko pracują od blisko 20 lat. Na najbliższych targach w Düsseldorfie będzie je można zobaczyć i spróbować poznać sekret ich skuteczności.

 

Od 1992 r. firma Velteko jest producentem najwyższej klasy maszyn pakujących, który nieustannie dąży do ulepszania i doskonalenia procesów pakowania pionowego. Od momentu zaprezentowania swojej pierwszej maszyny formującej torebki doy-pack, kolejne modele przeszły wiele modyfikacji. Obecnie możliwe jest ich przezbrojenie dla 12 typów opakowań w ekstremalnie zredukowanym czasie. W ciągu 45 minut można przejść ze stojących opakowań typu F ze zgrzanymi krawędziami do torebki typu doy-pack z zamykaniem strunowym. Jak tłumaczy producent, swoje powodzenie na rynku urządzenia zawdzięczają wszechstronności, niezawodności, długim okresom pracy między czynnościami serwisowymi i w efekcie niskim kosztom utrzymania – maksymalizują wydajność procesu pakowania i minimalizują czas przestojów.

 

Najlepsze w swojej klasie opakowanie „Ultrazip” z zamknięciem strunowym zgrzewanym ultradźwiękowo.

Opakowaniowi specjaliści

Kadra inżynierska Velteko projektuje urządzenia „na miarę” dla każdego projektu oraz szczyci się umiejętnością rozumienia zagadnień pionowego pakowania. Indywidualne podejście pozwala zapewnić każdemu klientowi wszechstronne, wysokowydajne i niezawodne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb w zakresie pakowania. W rezultacie pionowe maszyny pakujące Velteko serii HSV i US to najbardziej wszechstronne urządzenia tego typu w branży. Najlepszym przykładem jest model US100, który formuje do 91 typów różnych torebek, także stojących i z systemami wielokrotnego zamykania. Jak przekonuje producent, nie ma znaczenia jak będą się zmieniać potrzeby klientów teraz, a jak w przyszłości. Bowiem maszyny z łatwością można dostosować do potrzeb rynku, a ich zakup jest gwarancją bezpieczeństwa produkcji i spokoju producenta.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Od kuli bilardowej do grzyba...

John Hyatt w 1869 roku opatentował łatwy do formowania materiał o nazwie celuloid, mogący służyć jako substytut kości słoniowej do wyrobu kul bilardowych. Okazał się on być bardzo wszechstronny. I tak powstały tworzywa sztuczne!

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty