Na majówkę do stolicy. Glassman Europe w Polsce.

Targi Glassman Europe odbędą sie w Warszawie już 7-8 maja 2013 r.

Targi Glassman, od 25 lat jedna z największych na świecie imprez dedykowanych pojemnikom i opakowaniom szklanym, wreszcie zawitają do Polski. Po ostatnich sukcesach organizatorów w Istambule i Meksyku, między 7-8 maja w Warszawie na hali Expo XXI odbędzie się europejska edycja Glassman Europe 2013. Zdaniem wystawców (wśród których znajdują się takie firmy jak Emhart Glass, SORG, FIC UK, MSC-SGCC oraz Iris Inspection Machines), targi są doskonałą okazją do networkingu z najważniejszymi graczami na rynku związanymi z designem oraz produkcją pojemników i opakowań szklanych dla branży medycznej, farmaceutycznej czy przemysłowej. Organizatorzy zachęcają do udziału w targach (który jest całkowicie bezpłatny) oraz oferują szereg dodatkowych imprez zorganizowanych podczas wydarzenia, np. do case studies, analiz rynku i prezentacji portfolio międzynarodowych producentów szkła z całego świata, organizowanych przez m.in. FEVE, Stölzle Glass, Glass Global, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, British Glass, Henderson Technology, Tses Glass, TU Freiberg (Freiberg University), Arc International, AGMS, Glass Service, Pneumofore, Forehearth Services, Xpar Vision, Heye International, Ilis GmbH, MSC & SGCC, JLI Vision, Athena i Vertech.

Rejestracji można dokonać online na stronie http://www.glassmanevents.com/europe/. Dotychczas zgłosiły się takie firmy, jak: ARC International, Ardagh Glass, Delmontex, Eczacibasi, Gallo Glass, Gunj Glass/Ali Glass, Henkel, HNGIL, Huta Szkła Czechy, Huta Szkła Dorota, Huta Szkła Wołomin, O-I / Owens-Illinois, Pavisa, Piramal Glass, Takglass, Termisil Huta Szkła, VICAL, VITRO, Warta Glass, Związek Pracodawców Polskie Szkło.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Zmiana

Warto wiedzieć, że na dobrą zmianę opakowania zawsze jest odpowiednia pora. Nie liczy się ani dzień, ani pora roku, ani koniunktura. Liczy się tylko wola zmiany i nowa, lepsza wizja. Ktoś mądry zauważył, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak, to się zgadza. Ja dodałabym również, iż postrzeganie zależy od naszej wiedzy, predyspozycji, umiejętności, doświadczenia, mądrości, inteligencji, poczucia humoru...

Reklama

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę internetową

5
4
3
2

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty