Zapomnij o wszystkim i zanurz się w świecie rozrywki online - Ice Casino

Kalendarium

19-20.06.2024 · PCI Days, Warszawa

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

09-10.10.2024 · Packaging Innovations, Kraków

04-07.11.2024 · All4Pack, Paryż

13-15.11.2024 · TAROPAK, Poznań

Aktualności

WPO otwiera zapisy. Do you want to be a WorldStar?

Organizacja WPO ogłosiła otwarcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu WorldStar Packaging Awards 2025. Swoje uczesnictwo mogą zgłaszać zwycięzcy konkursów regionalnych lub krajowych z akredytacją WPO z roku 2023 i 2024. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października.

więcej

Firma z wizją przyszłości. Dynamiczny rozwój Grupy Akomex

Grupa Akomex to znana i ceniona na polskim i europejskim rynku firma działająca w branży opakowań kartonowych i etykiet. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju i nieustannym inwestycjom Grupa Akomex od kilkudziesięciu lat prężnie się rozwija i z powodzeniem zaspokaja oczekiwania swoich klientów potwierdzając niezawodność i najwyższą jakość swoich rozwiązań.

Droga do sukcesu. Kolejna maszyna inkjetowa Xeikon w Comex

Branża poligraficzna jest niezwykle dynamiczna. Nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają produkować coraz lepsze i coraz bardziej zróżnicowane produkty. Jedni wolą korzystać z przetartych już ścieżek tradycyjnych technologii, inni wypatrują na poligraficznym horyzoncie nowości, które wprowadzą do ich biznesu nową jakość. Comex był wśród pionierów wdrażających w Polsce druk fleksograficzny, a następnie przecierał szlaki instalując rolowe maszyny offsetowe do druku etykiet.

Komentarz miesiąca

Świat opakowań w Düsseldorfie...

Po ośmioletniej przerwie w organizacji drupy, już za kilka dni w Düsseldorfie odbędą się długo wyczekiwane targi. Ostatnie targi poligraficzne i papiernicze drupa (Messe für Druck und Papier) w 2016 roku bardzo intensywnie rozwinęły się w kierunku opakowań. W efekcie wszystkie opakowania trzeba wydrukować. Tendencja ta w tym roku jest kontynuowana, ponieważ branża poligraficzna i opakowaniowa uległa ogromnym zmianom. „Zwykły” druk...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Biznes & Wydarzenia

Zmiany w Tetrapak East Europe. Alex Henriksen dyrektorem zarządzającym

Alex Henriksen został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego firmy Tetra Pak w regionie East Europe. Zastapi tym samym Lyndsey Loyden-Edwards, która niebawem przejmie inne zadania w ramach organizacji. Wraz z objęciem stanowiska, Alex Henriksen przejmie odpowiedzialność za zarządzanie działalnością operacyjną Tetra Pak w 16 krajach, w tym za pracę 7 biur handlowych.

Debiut Smurfit Westrock na giełdzie. Pierwsze notowania na NYSE i LSE

Smurfit Westrock ogłosił swoje pierwsze notowanie na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE) pod symbolem "SW", po zakończeniu wcześniej ogłoszonego połączenia Smurfit Kappa i WestRock w dniu 5 lipca 2024 r. Spółka jest też notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE) pod symbolem "SWR".

Wyniki w roku obrotowym 2023. Stawić czoła wyzwaniom rynku

Thimm zakończył rok obrotowy 2023 wynikiem 560 mln euro. Po skorygowaniu o efekty specjalne wynikające ze sprzedaży działu towarów przemysłowych w 2022 roku spadek w porównaniu z rokiem ubiegłym wyniósł 8,5 procent, dzięki czemu Thimm zakończył rok lepiej niż średnia branżowa ze stratą wynoszącą 13,8 procenta, jak podaje VDW.

Fotogaleria

Partnerzy