Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Nowoczesność w parze z tradycją. 20-lecie Miller Graphics Poland.

Na dziedzińcu Pałacu Górków, w którego centrum stoi obelisk Ramzesa II sprzed 3300 lat, odbyła się uroczystość 20-lecia firmy Reproserwis. Było to symboliczne połączenie historii z nowoczesnością.
 W Pałacu Górków w Poznaniu odbyły się 18 czerwca br. uroczyste obchody 20-lecia firmy Reproserwis, od dwóch lat działającej pod nową nazwą – Miller Graphics Poland. Podczas uroczystości zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z historią firmy, która z małej, rodzinnej przygotowalni fleksograficznej przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym.

 

Utworzona w 1991 r. w Poznaniu przez Bogumiłę i Stanisława Szymańskich, przez 22 lata firma Reproserwis nieustannie się zmieniała wdrażając innowacyjne technologie i usługi odpowiadające na zapotrzebowanie klientów, niejednokrotnie będąc pionierem na rynku polskim, czego przykładem może być np. wdrożenie najnowszej technologii Kodak Flexcel NX. Przede wszystkim jednak firma rozwijała kapitał ludzki, bazując na wieloletnim doświadczeniu, ciągłym doskonaleniu wiedzy i umiejętności pracowników, którzy dołączali do firmy w kolejnych latach jej funkcjonowania. W roku 2011, po 20 latach istnienia i 10 latach partnerstwa z Grupą Miller Graphics z siedzibą w Szwecji, firma Reproserwis stała się integralną częścią Grupy, zmieniając nazwę na Miller Graphics Poland. Tym samym dołączyła do sieci przygotowalń, mającej poza Polską, oddziały w Szwecji, Belgii, Holandii, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii i Maroko. Dzięki temu uzyskuje unikalny efekt synergii we współpracy z międzynarodowymi klientami, zarówno drukarniami, jak i właścicielami marek.

Stanisław Szymański, założyciel firmy Reproserwis, pełniący obecnie funkcję dyrektora generalnego Miller Graphics Poland.

Goście zebrani na uroczystości, mogli także zapoznać się z założeniami stojącymi za wdrożeniem nowego systemu workflow on-line o nazwie Millnet. Nowy system ma przede wszystkim za zadanie zarządzanie procesem wprowadzania na rynek nowych opakowań w warunkach dużej presji czasowej oraz rosnącej ilości ich odmian i wariantów, wersji językowych etc. Innowacyjne rozwiązanie pozwala precyzyjnie kontrolować proces przy pełnej jego przejrzystości dla wszystkich uczestników systemu. Umożliwia łatwe planowanie, śledzenie i wprowadzanie zmian w opakowaniu, prosty i bezpieczny dostęp do informacji (również przez portal klienta), kontrolę i kompleksowe zarządzanie procesem wieloaspektowej akceptacji grafik opakowań. Z punktu widzenia zarządzania produkcją w Miller Graphics, Millnet dostarcza jasnych i klarownych danych w procesie zorientowanym na wymagania klienta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty