Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Prototypowanie z Metsä Board

Jak podkreśla Markku Leskelä, SVP Development w firmie Metsä Board, testy ściskania i upuszczania pudełek mogą być wykonane w ciągu kilku godzin, w porównaniu do kilku dni lub nawet tygodni w przypadku tradycyjnych metod fizycznych.

© Metsä Group

Metsä Board, należący do Metsä Group jeden z wiodących producentów tektur premium z włókien pierwotnych, uruchomił platformę 3DExperience Dassault Systèmes przeznaczoną do rozwoju i testowania rozwiązań opakowaniowych w swoim Centrum Doskonałości. Dzięki symulacjom przeprowadzanym na platformie, firma może znacznie przyspieszyć opracowywanie opakowań i zmniejszyć ich ślad węglowy. Symulacja umożliwia również prowadzenie prac rozwojowych o 85 procent szybciej w porównaniu do tradycyjnej metody wykonywania wielu badań fizycznych prototypów. Techniki wykorzystywane podczas symulacji pozwalają opracować cały cykl użytkowania produktu, od wyboru materiałów do dostawy oraz umożliwiają firmie rekomendowanie klientom optymalnych materiałów i konstrukcji opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty