Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Prototypowanie z Metsä Board

Jak podkreśla Markku Leskelä, SVP Development w firmie Metsä Board, testy ściskania i upuszczania pudełek mogą być wykonane w ciągu kilku godzin, w porównaniu do kilku dni lub nawet tygodni w przypadku tradycyjnych metod fizycznych.

© Metsä Group

Metsä Board, należący do Metsä Group jeden z wiodących producentów tektur premium z włókien pierwotnych, uruchomił platformę 3DExperience Dassault Systèmes przeznaczoną do rozwoju i testowania rozwiązań opakowaniowych w swoim Centrum Doskonałości. Dzięki symulacjom przeprowadzanym na platformie, firma może znacznie przyspieszyć opracowywanie opakowań i zmniejszyć ich ślad węglowy. Symulacja umożliwia również prowadzenie prac rozwojowych o 85 procent szybciej w porównaniu do tradycyjnej metody wykonywania wielu badań fizycznych prototypów. Techniki wykorzystywane podczas symulacji pozwalają opracować cały cykl użytkowania produktu, od wyboru materiałów do dostawy oraz umożliwiają firmie rekomendowanie klientom optymalnych materiałów i konstrukcji opakowań.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty