Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Świętują 20-lecie

W dniu 7 czerwca w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim miały miejsce obchody 20-lecia działalności firmy Emsur Poland, która zajmuje się produkcją opakowań giętkich. Przedstawiciele przedsiębiorstwa spotkali się z klientami i partnerami biznesowymi w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas, aby przedstawić plany rozwoju oraz zaprezentować najnowsze trendy na rynku opakowań.

 

Historia firmy rozpoczyna się 8 czerwca 1998 roku w podwarszawskim Józefowie, gdzie postała jedna z pierwszych fabryk dywizji produkującej opakowania giętkie – Emsur Poland. Początkowo fabryka była dedykowana sektorowi mleczarskiemu, oferując głównie wieczka i banderole do produktów nabiałowych, drukowane metodą rotograwiury. Z biegiem lat portfolio produktów poszerzyło się o rękawy termokurczliwe, monofolie oraz laminaty wielowarstwowe. Lokalizacja fabryki w centralnej Polsce sprawia, że obejmuje ona szeroki obszar dostaw zarówno na terenie Polski, jak i w krajach Europy Wschodniej i Zachodniej.

 

Uczestnicy wydarzenia zwiedzili teren fabryki znajdującej się w Józefowie, gdzie mogli przyjrzeć się procesowi produkcji oraz poznać wysokiej jakości standardy, obowiązujące przy tworzeniu opakowań.

© Packaging Polska

Historyczny akcent

Emsur Poland jest jednym z 10 zakładów firmy, który dąży do stania się globalnie zdywersyfikowanym producentem opakowań giętkich. „W Emsur nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszenie produktów i procesów, tak aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i wprowadzić firmę na nowy, wyższy poziom. Jednym z elementów tego planu jest rozbudowa fabryki znajdującej się w Polsce. Jest to krok milowy, który pozwoli polskiej fabryce znacząco zwiększyć możliwości produkcyjne zarówno w realizacji krótkich, jak i długich zamówień”, podkreśla Roberto Gonzalez Fernandez, dyrektor generalny Emsur Poland.

Strategia rozwoju przedsiębiorstwa opiera się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów w połączeniu z wyjątkową obsługą klientów, jednocześnie pozostając konkurencyjnymi na rynku. Jednym z elementów tej strategii jest rozbudowa fabryki w Józefowie, która rozpoczęła się na początku 2018 roku. Nowoczesny park maszynowy zwiększy możliwości produkcyjne fabryki, uwzględniając najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i produkcji. Plan rozbudowy Emsur Poland został opracowany w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku opakowań giętkich w celu zapewniania klientom najwyższej jakości usług i produktów. Inwestycja obejmuje budowę nowej hali produkcyjnej, magazynu oraz przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 12 tys. m2.

 

Wysokie standardy

Podczas obchodów 20-lecia działalności firmy, goście mieli okazję wysłuchać interesujących prezentacji o tematyce z zakresu druku cyfrowego, trendów opakowaniowych czy innowacji pojawiających się na rynku. Referaty wygłosili m.in. Rudi Weis-Schiff z firmy Janoschka, Maurizio Trecate – przedstawiciel BOBST czy Karolina Bobryk i Bogdan Ćwiertka z Emsur Poland. Uczestnicy wydarzenia zwiedzili również teren fabryki znajdującej się w Józefowie, gdzie mogli przyjrzeć się procesowi produkcji oraz poznać wysokiej jakości standardy, obowiązujące przy tworzeniu opakowań Emsur. „Cieszymy się, że przez ostatnie 20 lat udało nam się zbudować silną pozycję na rynku opakowań giętkich, dzięki zaufaniu klientów z całego świata”, podsumowuje Roberto Gonzalez Fernandez.

Podczas obchodów 20-lecia działalności firmy, goście mieli okazję wysłuchać interesujących prezentacji o tematyce z zakresu druku cyfrowego, trendów opakowaniowych czy innowacji pojawiających się na rynku.

© Emsur Poland

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty