Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Złoty Medal EcoVadis

Jak podkreśla producent, przyznany Złoty Medal EcoVadis mobilizuje do dalszej pracy na rzecz rozwoju obszaru CSR w Polsce, ale i w całej grupie VPK. 

© VPK

Grupa VPK, zajmująca się produkcją rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej, osiągnęła ważny krok w zakresie budowania społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma została wyróżniona Złotym Medalem EcoVadis, będący oceną zrównoważonego rozwoju biznesu oraz praktyk i działań podejmowanych na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu. „Zrównoważony model pracy i dbałość o otaczające nas środowisko jest nieodłączną częścią działania grupy VPK. Tym bardziej cieszy bardzo dobry wynik 72/100 punktów rankingowych VPK Packaging Polska w ocenie EcoVadis” - podkreśla producent. W ocenie pod uwagę brane są 4 zagadnienia: środowisko naturalne, działania społeczne, etyka oraz łańcuch dostaw. Ocena powstaje z wykorzystywaniem kompleksowej metodologii, która opiera się o międzynarodowe standardy, takie jak Global Reporting Index (GRI), ISO 26000 oraz założenia Global Compact. Ratingi EcoVadis tworzone w oparciu o faktyczne dane i wsparte przez potężną platformę technologiczną, są zatwierdzane przez globalny zespół ekspertów i stosowane dla ponad 200 kategorii branżowych, 160 krajów i firm różnej wielkości.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty