Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

30-lecie firmy Acti Pack. Inauguracja nowej lokalizacji w Saint-Etienne

© Acti Pack

W dniu 23 września wszyscy pracownicy firmy Acti Pack wraz z małżonkami, a także wieloletni dostawcy i partnerzy biznesowi spotkali się, aby wspólnie uczcić inaugurację nowej lokalizacji w Saint-Etienne.
Od teraz, nowa fabryka w Saint-Etienne łączy firmy Axium Packaging, Acti Pack i Loire Plastic Industrie. Uroczyście obchodzone wydarzenie było równocześnie okazją do uczczenia 30-lecia Acti Pack i opowiedzenia historii całej Grupy od jej powstania w 1968 roku. Program rozpoczęła część oficjalna podczas której powitano gości, a następnie wysłuchano wystąpienia Zarządu i Założycieli Grupy. Pierwszą część zakończyła wizyta i zwiedzanie nowych zakładów produkcyjnych. Nie zabrakło również części rozrywkowej, która obfitowała w atrakcje. Zaproszeni goście brali udział w turnieju golfa, degustowali wina i uczestniczyli w wieczorze muzycznym. Dla wszystkich był to bardzo szczególny i radosny dzień. Acti Pack dziękuje wszystkim uczestnikom za entuzjazm i dobry humor. Firmy Acti Pack i Loire Plastic Industrie zapraszają do odwiedzenia wspólnego stoiska podczas targów All4Pack w Paryżu Nord, Villepinte w dniach 21-24 listopada. Na gości będą oczekiwać na stanowisku 5A-F006, na którym prezentowane będą nowe produkty dla branż kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. Nowości produktowe zostaną również sukcesywnie zaprezentowane na łamach Newslettera Packaging Polska. Dla wszystkich chętnych, na stronie www.actipack.eu dostępne są karty wejściowe na targi All4PAck.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty