Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Acti Pack nie zwalnia tempa

Firma Axium Packaging przeniosła się do nowej centrali w Saint Etienne we Francji. Dołączyli do niej już pracownicy ze spółki zależnej Loire Plastic Industrie. Do końca 2021 roku w tej lokalizacji znajdzie się również fabryka Acti Pack, w zakładzie o pow. 3 800 m2.

© Acti Pack

W połowie listopada Axium Packaging przeniosła się do nowej centrali w St Etienne we Francji. Dołączyli do niej już pracownicy z Loire Plastic Industrie, jednej z naszych fabryk specjalizującej się w dziedzinie wtrysku tworzyw sztucznych, produkującej między innymi wszystkie zamknięcia oferowane przez firmę. W tym czasie firma wprowadziła również na rynek wiele nowości, a także otrzymała nagrodę w konkursie Obal Roku 2021.

 

Loire Plastic została przeprowadzona do hali produkcyjnej o pow. 2 080 m². Zostały tam zakupione nowe maszyny poprawiające wydajność. Do końca 2021 w tej lokalizacji znajdzie się również fabryka Acti Pack FR, w zakładzie o pow. 3 860 m².

 

Butelka „Antik” nagrodzona

Butelka Antik zaprojektowana i wyprodukowana w zakładach Acti Pack w Czechach została nagrodzona tytułem „Opakowanie roku” w konkursie Obal Roku 2021 w kategorii opakowań kosmetycznych. Projekt butelki został opracowany dla firmy Manufaktura i przeznaczony do linii szamponów i żeli pod prysznic o pojemności 250 ml. Finalnie butelka Antik jest produkowana w 50% z rPET.

 

Butelki “Aha” z tworzywa PET została wybrana przez markę produktów do higieny osobistej „Bulles & Gourmandises” do stworzenia opakowań żeli pod prysznic.

© Acti Pack

Subtelna butelka „Aha”

Współpraca z firmą Cosminter Laboratoire Polydermyl zaowocowała powstaniem opakowań własnej marki produktów do higieny osobistej „Bulles & Gourmandises”. Na opakowania żeli pod prysznic inspirowanych zapachami z regionu Bourgogne Franche Comté wybrana została butelka “Aha” - standardowe rozwiązanie z tworzywa PET z katalogu Acti Pack. Elegancki kształt butelki współgra z subtelnymi nutami produktów z tej serii o sugestywnych nazwach i słodkich zapachach: „Nonette à l’Orange”, „Noir de Bourgogne” lub „Bonbon à l’Anis”.

Butelka Antik, wyprodukowana w czeskiej fabryce Acti Pack dla producenta kosmetyków Manufaktura, została nagrodzona w konkursie Obal Roku 2021 w kategorii opakowań kosmetycznych.

© Acti Pack

Butelki o obniżonej wadze

W 2021 roku firma Acti Pack kontynuowała intensywne prace nad projektami opakowań o zmniejszonej masie. Sukcesywnie kolejnych kilkanaście butelek z gamy standardowej przeszło transformację wagową. Kilka gramów mniej tworzywa oraz możliwość produkcji z materiału recyklingowanego to tylko część szerokiem programu Green Concept wdrażanego przez grupę.

 

Życzenia od Acti Pack

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom firma Acti Pack życzy zdrowych i wesołych Świąt, oraz aby kolejny rok był wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizujecie wszystkie swoje osobiste plany i zamierzenia.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty