Bezpieczna przyszłość Polar Mohr. Heidelberg podtrzymuje partnerstwo handlowe

Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy Polar Cutting Technologies (pośrodku) wraz z inwestorami z Sol Capital.
© Polar Cutting Technologies

Firma Polar Mohr, której produkty firma Heidelberg Polska sprzedaje od samego początku, w trakcie ostatnich miesięcy była objęta programem restrukturyzacji. Program zakończył się właśnie sukcesem, a okres restrukturyzacji dobiegł końca. Firma została przejęta przez Sol Capital, co oznacza, że wieloletni partner firmy Heidelberg w zakresie systemów do cięcia i sztancowania etykiet ma ponownie zapewnioną bezpieczną przyszłość.

 

Heidelberg, w tym Heidelberg Polska, będzie nadal partnerem handlowym dostarczającym  innowacyjne rozwiązania firmy Polar Mohr, która zapewnia o kładzeniu w przyszłości większego niż dotąd nacisku na automatyzację, cyfryzację i integrację przepływu prac, aby móc znacznie zwiększyć produktywność w druku akcydensowym i produkcji etykiet. Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy Polar Cutting Technologies, skomentował: „Nasza pozycja lidera w branży zostanie wzmocniona dzięki temu nowemu otwarciu i dodatkowemu kapitałowi zapewnionemu przez Sol Capital. Będziemy nadal rozszerzać i konsolidować naszą pozycję lidera w zakresie innowacji poprzez rozwiązania w obszarze automatyzacji, które pozwolą naszym klientom znacząco zwiększyć ich produktywność i konkurencyjność. Dziękuję wszystkim pracownikom, klientom, dostawcom oraz naszemu partnerowi handlowemu i serwisowemu Heidelberg, który wspierał nas w trudnej fazie postępowania w sprawie tarczy ochronnej."
Dla Heidelberg jako wieloletniego partnera firmy Polar Mohr ważne jest, aby kontynuować tę pełną zaufania współpracę ze swoimi klientami, którzy nadal będą mogli polegać zarówno na firmie Heidelberg jak i na firmie Polar już pod nowym zarządem i nazwą.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty