Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Etykiety dla Zosi!

Przy produkcji ręcznie projektowanych etykiet użyto technologii druku cyfrowego, który umożliwia realizację dedykowanych, personalizowanych serii.

© Aniflex

Spółka Aniflex wprowadza na rynek limitowaną serię kosmetyków opatrzonych etykietami zaprojektowanymi przez dzieci. Jest to część akcji charytatywnej, w ramach której zbierane są pieniądze na rzecz 7-letniej Zosi Rumińskiej - koleżanki małych projektantów. „Poprosiliśmy kolegów i koleżanki Zosi, uczniów z klasy pierwszej A Szkoły Podstawowej w Osiedlu Niewiadów, o narysowanie rysunków przedstawiających wspólne chwile z dziewczynką. Dzieciaki przy zaangażowaniu wychowawcy i rodziców wykonały prace, które po odpowiednim przygotowaniu weszły w skład wyjątkowej serii etykiet samoprzylepnych” - mówi Justyna Kierzkowska-Grzyb, kierownik działu marketingu Spółki Aniflex.

Unikalne, personalizowane etykiety trafiły na wybrane produkty kosmetyczne, a wszystkie środki zebrane ze sprzedaży tej wyjątkowej serii produktów zasilą zbiórkę pieniędzy potrzebnych na operację małej Zosi. Każdy, kto ma ochotę docenić starania dzieci i wesprzeć Zosię w walce o zdrowie, może „zakupić” wyjątkową serię kosmetyków (szczegóły na profilu FB Spółki Aniflex) lub do przekazać wpłatę na konto Zosi za pomocą portalu siepomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/zosia-ruminska) .

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty