Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Folia facestock od Innovia Films. No-label look

© Innovia Films

Innovia Films wprowadza na rynek Rayoface CSA46, przezroczystą, jednostronnie powlekaną folię BOPP o wysokim połysku, idealną do zastosowań w przemyśle spożywczym i napojów oraz artykułów gospodarstwa domowego i higieny osobistej. Ta 46-mikronowa folia jest o około 10 procent cieńsza niż większość folii facestock, co daje większą wydajność i mniejszy ślad węglowy.

 

Rayoface CSA to folia o wysokiej przejrzystości i niskim stopniu zamglenia, która poprawia widoczność produktu i nadaje wygląd „niewidocznej etykiety” na opakowaniu. Materiał ten ma bardzo szerokie możliwości zadruku i nadaje się do druku offsetowego, sitowego, flexo i rotograwiurowego, również z wykorzystaniem farb UV, niskomigracyjnymi i wodnych. Materiał CSA46 charakteryzuje się doskonałą przyczepnością folii do zdobienia typu cold-foil i atrakcyjnym wyglądem, co pozwala na tworzenie przyciągających wzrok grafik i projektów etykiet.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty