Kram dla dzieci

Odnosząc sukcesy w biznesie nie można zapomnieć o potrzebujących. Warto jest ich wesprzeć – zarówno finansowo, jak i poprzez różnego rodzaju akcje. Mogą one służyć uświadomieniu społeczeństwa na dany temat lub zebraniu większej sumy na pomoc. Firma Kram, polski producent opakowań, postanowiła przeprowadzić takie działania, wspomagając przy tym grupę chorych dzieci.

 

 

W ubiegłym roku podczas turnieju golfowego Kram Golf Cup udało się zdobyć rekordowe 30 tysięcy złotych na rzecz Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy. W jego trakcie uczestnicy mieli okazję poznać podopiecznych fundacji, co zdecydowanie przyczyniło się do osiągnięcia tak dużego wsparcia z ich strony. Na tegorocznej, już szóstej edycji, celem jest przebicie tej sumy.

 

Warto pomagać

Jak każdego roku wydarzenie odbędzie się na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w Pasłęku. Jest to znane miejsce, które otoczone jest malowniczymi krajobrazami. 29 czerwca zbiorą się tam zawodnicy każdej z pięciu kategorii, aby walczyć o nagrody w postaci voucherów o wartości ponad 10 tys. zł oraz dwa zagraniczne wyjazdy golfowe – na finał Deutsche Bank Polish Masters oraz na obóz golfowy w Belek. Dodatkowo udostępnione będą również atrakcje dla pozostałych gości, takie jak Akademia Golfa oraz gry i animacje dla najmłodszych. Znajdą się tam także potrzebujące dzieci. W tym roku pieniądze zbierane są dla trójki podopiecznych fundacji – Lenki, Emila oraz Madzi. Fundusze jakie zostaną zdobyte podczas turnieju oraz towarzyszącej jej akcji zostaną przekazane na ich rehabilitacje.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Lockdown…

 

Pisząc editorial do ostatniego wydania PACKAGING POLSKA, świat był „normalny” as usual. Wszyscy przygotowywali się do targów LogiMat w Stuttgarcie, Packaging Innovations w Warszawie czy interpack i drupa w Düsseldorfie. Kilka dni później nastąpiły reakcje na restrykcje rządów wielu państw w Europie. LogiMat odwołany, interpack przełożony, drupa przełożona, a niezliczone wydarzenia musiały podporządkować się oficjalnym zakazom.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty