Nowa fabryka Progroup. Nawet 200 000 ton tektury falistej

© Progroup

Z początkiem roku rozpoczęła swoją działalność nowa fabryka formatów tektury falistej PW14 należąca do Progroup. Z jej linii produkcyjnej rocznie będzie mogło schodzić do 200 000 ton tektury falistej. Uruchamiając nowy zakład produkcyjny w polskim Strykowie, Progroup ponownie wyznacza nowe trendy w zakresie produktywności i zrównoważonego rozwoju.

Zakład produkcyjny PW14 jest razem z jednostką PW07 w Strykowie i fabryką PW10 w Trzcinicy trzecim zakładem produkcyjnym Progroup w Polsce – i dwunastą fabryką formatów tektury falistej tej rodzinnej firmy. W ten sposób Progroup wzmocnia pozycję rynkową w Europie środkowej i zachodniej, i konsekwentnie prowadzi swoją strategię rozwoju. Fabryka w Strykowie będzie produkować rocznie do 200 000 ton tektury falistej w niemal wszystkich popularnych rodzajach (jedno- i dwufalowe formaty tektury falistej Next Board z falą B, C i E w różnych kombinacjach) na szerokości roboczej 3,35 metra z prędkością produkcyjną 400 metrów na minutę.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty