#pomagaMY

 

Firma Werner Kenkel, na codzień zajmująca się produkcją tektury falistej i opakowań, o europejskim formacie, w tym trudnym i wymagającym czasie na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich współpracowników oraz pomoc lokalnym szpitalom. W trosce o wspólne dobro producent podejmuje kolejne działania w walce z pandemią. Firma dostarczyła środki ochrony osobistej, takie jak fartuchy, przyłbice, maski medyczne, gogle, kombinezony i żele dezynfekujące do Wojewódzkiego Szpitala w Lesznie oraz Szpitala w Bochni. Pomoc otrzymał również Zespół Ratownictwa we Włoszakowicach, któremu Werner Kenkel, oprócz środków ochronnych przekazał specjalistyczne krzesełko kardiologiczne. Z kolei Fundacja Służb Ratunkowych RP otrzymała kartony, które zostają wykorzystane do transportu sprzętu dla szpitali, Zespołu Ratownictwa Medycznego czy jednostek OSP. Producent podejmuje także szereg działań dla ochrony zdrowia swoich współpracowników. Jego ostatnią inicjatywą, w odpowiedzi na informacje o obowiązku zakrywania ust i nosa, jest produkcja przyłbic ochronnych dla swoich współpracowników, zaprojektowane przez firmowy dział R&D. Oprócz tego do Grupy Werner Kenkel dołączył nowy 30-standowy zespół tekturowych „pracowników”, którzy przypominają o zachowaniu odpowiedniego dystansu. Dodatkową tarczą ochronną są główne wartości firmy, która stawia na nowoczesność w połączeniu z odpowiedzialnością, partnerstwem i rodzinnością.

„Pracujemy w poczuciu wspólnoty i wzajemnego wsparcia – dlatego nieprzerwanie działamy i #pomagaMY!” – piszą pracownicy Werner Kenkel.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Lockdown…

 

Pisząc editorial do ostatniego wydania PACKAGING POLSKA, świat był „normalny” as usual. Wszyscy przygotowywali się do targów LogiMat w Stuttgarcie, Packaging Innovations w Warszawie czy interpack i drupa w Düsseldorfie. Kilka dni później nastąpiły reakcje na restrykcje rządów wielu państw w Europie. LogiMat odwołany, interpack przełożony, drupa przełożona, a niezliczone wydarzenia musiały podporządkować się oficjalnym zakazom.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty