Powołanie Roberta Welforda. Xeikon z nowym prezesem działu cyfrowego

Robert Welford
© Xeikon

Flint Group ogłosił powołanie Roberta Welforda na stanowisko prezesa Xeikon, działu cyfrowego. Przechodząc z obecnego stanowiska wiceprezesa ds. badań i rozwoju ma już ugruntowane plany na przywództwo w firmie.

 

Robert Welford dołączył do Xeikon we wrześniu 2018 roku, kiedy objął kierownictwo Działu Badań i Rozwoju, z szerokim zakresem kompetencji obejmującym operacje inżynieryjne, centra kompetencji w zakresie atramentów i tonerów oraz proces drukowania i biuro zarządzania projektami.

Jako nowy prezes będzie dalej wykorzystywał te kompetencje i solidne doświadczenie w branży poligraficznej, ponieważ firma przyspiesza uprzemysłowienie swojej szerokiej linii produktów i dalszą integrację z Flint Group. Robert Welford chce, aby Xeikon kontynuował swoją niezachwianą misję wspierania klientów poprzez dostarczaniem potrzebnych im narzędzi, aby z powodzeniem kroczyli w przyszłość i rozwijali swoją działalność – w zakresie etykiet, opakowań z tektury falistej i grafiki.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty