Praktyka czyni mistrza

W ramach rozwoju współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, firma B&R oferowała studentom możliwość odbycia stażu w czterech biurach: w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Ponadto osoby zainteresowane rozwiązaniami automatyzacji mogli odbywać praktyki w zakładach u klientów przedsiębiorstwa, którzy wcześniej zadeklarowali gotowość do podjęcia takiej współpracy w ramach programu „Praktyki B&R w Twoim mieście”.

Staż odbyło łącznie 29 studentów związanych z kierunkami elektrotechniki, mechatroniki, informatyki oraz robotyki. Każdy z nich brał udział w zaawansowanym szkoleniu z zakresu systemów automatyzacji B&R oraz realizował grupowy projekt związany z programowaniem, wizualizacją, konfiguracją, obsługi Automotion Studio czy komponentów mapp Technology. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Ruch i Świat

Sekret zdrowia i urody to RUCH. Mądre powiedzenie mówi: bezruch to choroba, ruch to zdrowie, a sport to mord! Zatem nie ma co przesadzać w życiu, ponieważ przez przypadek można się zabić. Dlatego tylko mądry, ruch jest właściwy. Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale wszystkie lekarstwa nie zastąpią nigdy ruchu. Ruch jest nawet lekarstwem na smutek. Ruch rządzi całym Światem.

Reklama

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę internetową

5
4
3
2

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty