Praktyka czyni mistrza

W ramach rozwoju współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, firma B&R oferowała studentom możliwość odbycia stażu w czterech biurach: w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Ponadto osoby zainteresowane rozwiązaniami automatyzacji mogli odbywać praktyki w zakładach u klientów przedsiębiorstwa, którzy wcześniej zadeklarowali gotowość do podjęcia takiej współpracy w ramach programu „Praktyki B&R w Twoim mieście”.

Staż odbyło łącznie 29 studentów związanych z kierunkami elektrotechniki, mechatroniki, informatyki oraz robotyki. Każdy z nich brał udział w zaawansowanym szkoleniu z zakresu systemów automatyzacji B&R oraz realizował grupowy projekt związany z programowaniem, wizualizacją, konfiguracją, obsługi Automotion Studio czy komponentów mapp Technology. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Zmiana

Warto wiedzieć, że na dobrą zmianę opakowania zawsze jest odpowiednia pora. Nie liczy się ani dzień, ani pora roku, ani koniunktura. Liczy się tylko wola zmiany i nowa, lepsza wizja. Ktoś mądry zauważył, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak, to się zgadza. Ja dodałabym również, iż postrzeganie zależy od naszej wiedzy, predyspozycji, umiejętności, doświadczenia, mądrości, inteligencji, poczucia humoru...

Reklama

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę internetową

5
4
3
2

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty