Praktyka czyni mistrza

W ramach rozwoju współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, firma B&R oferowała studentom możliwość odbycia stażu w czterech biurach: w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Ponadto osoby zainteresowane rozwiązaniami automatyzacji mogli odbywać praktyki w zakładach u klientów przedsiębiorstwa, którzy wcześniej zadeklarowali gotowość do podjęcia takiej współpracy w ramach programu „Praktyki B&R w Twoim mieście”.

Staż odbyło łącznie 29 studentów związanych z kierunkami elektrotechniki, mechatroniki, informatyki oraz robotyki. Każdy z nich brał udział w zaawansowanym szkoleniu z zakresu systemów automatyzacji B&R oraz realizował grupowy projekt związany z programowaniem, wizualizacją, konfiguracją, obsługi Automotion Studio czy komponentów mapp Technology. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Co to jest Marka?

Marka jest określona przez opakowanie daleko bardziej niż przez sam produkt. Niewielu ludzi jest w stanie rozpoznać swoje papierosy, jogurt czy mleko wśród nieoznakowanych próbek. Nieoznakowane produkty to produkty niezadrukowane. Dopiero opakowanie zadrukowane przekazuje treść konsumentowi. Dzięki drukowi wyrażamy treść obrazem i przekazujemy odbiorcy to co chcemy o produkcie powiedzieć.

Reklama

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty