Praktyka czyni mistrza

W ramach rozwoju współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, firma B&R oferowała studentom możliwość odbycia stażu w czterech biurach: w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Ponadto osoby zainteresowane rozwiązaniami automatyzacji mogli odbywać praktyki w zakładach u klientów przedsiębiorstwa, którzy wcześniej zadeklarowali gotowość do podjęcia takiej współpracy w ramach programu „Praktyki B&R w Twoim mieście”.

Staż odbyło łącznie 29 studentów związanych z kierunkami elektrotechniki, mechatroniki, informatyki oraz robotyki. Każdy z nich brał udział w zaawansowanym szkoleniu z zakresu systemów automatyzacji B&R oraz realizował grupowy projekt związany z programowaniem, wizualizacją, konfiguracją, obsługi Automotion Studio czy komponentów mapp Technology. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowanie spontaniczne

Jeden z wydziałów strategii marketingowych uczelni wyższej, przeprowadził badania na temat roli opakowania w fazie zakupu produktu. Badanie to przeprowadzono na próbie 100 mężczyzn i kobiet (62 kobiety i 38 mężczyzn). Z grupy 62 kobiet 38 proc. kobiet było w wieku poniżej 30 lat, 48 proc. pomiędzy trzydziestym a sześćdziesiątym rokiem życia, natomiast 19 proc. powyżej sześćdziesiątego roku życia. 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty