Praktyka czyni mistrza

W ramach rozwoju współpracy pomiędzy nauką a przemysłem, firma B&R oferowała studentom możliwość odbycia stażu w czterech biurach: w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Warszawie. Ponadto osoby zainteresowane rozwiązaniami automatyzacji mogli odbywać praktyki w zakładach u klientów przedsiębiorstwa, którzy wcześniej zadeklarowali gotowość do podjęcia takiej współpracy w ramach programu „Praktyki B&R w Twoim mieście”.

Staż odbyło łącznie 29 studentów związanych z kierunkami elektrotechniki, mechatroniki, informatyki oraz robotyki. Każdy z nich brał udział w zaawansowanym szkoleniu z zakresu systemów automatyzacji B&R oraz realizował grupowy projekt związany z programowaniem, wizualizacją, konfiguracją, obsługi Automotion Studio czy komponentów mapp Technology. 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Niezastąpione szkło!

Czy możemy sobie wyobrazić wodę toaletową w opakowaniu PET, piwo w kartoniku, wino lub alkohole wysokoprocentowe w puszce? Stanowczo NIE! Byłoby to swojego rodzaju gwałtem na tych wyrobach. Co prawda ekskluzywne perfumy zapakowane są z reguły dodatkowo w elegancki kartonik, ale sam produkt jest zawsze w szklanym „majstersztyku”. Eleganckimi perfumami, podobnie jak i szlachetnymi trunkami napełniane są wyłącznie szklane butelki. Kiedy przyjrzymy im się bliżej, zauważymy, że niejednokrotnie zdobią je wymyślne wzory.

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty