Premiera na Hunkeler Innovationdays. Europejski debiut Scodix Ultra 6000

© Scodix

System cyfrowego uszlachetniania druku Scodix Ultra 6000 zadebiutuje w Europie na targach Hunkeler Innovationdays. Model Ultra 6000 z technologią Smart High Definition (SHD) łączy ekonomiczność, troskę o zrównoważony rozwój i wydajność oferując drukarniom i wydawnictwom uszlachetnianie na wyższym poziomie.

 

Rozwiązanie Scodix Ultra 6000 daje możliwość uszlachetniania wielu produktów, w tym okładek książek, luksusowych opakowań i komercyjnych produktów poligraficznych. W centrum uwagi na Hunkeler Innovationdays znajdą się rozwiązania w zakresie uszlachetniania w formacie B1 i B2 w technice offsetowej, które wykazują ekonomiczność i wydajność. Pozwalają one zastąpić analogowe technologie uszlachetniania, jednocześnie oferując większą elastyczność w uszlachetnianiu szerokiej gamy produktów poligraficznych, w tym książek, opakowań oraz produktów akcydensowych. Technologia SHD stanowi przełom pod względem wysokiej rozdzielczości, wyrazistości i delikatnych detali, zapewniających efekt przyciągający wzrok oraz umożliwiający zastąpienie technologii analogowej sita oraz hotstampingu technologią cyfrową. Scodix Ultra 6000 zapewnia również szybki zwrot z inwestycji redukując czas i koszty związane z tradycyjnym przygotowaniem matryc, filmów, oraz znacząco skracając czas narządu i przyczyniając się do obniżenia jednostkowych kosztów produkcji. Nowe rozwiązanie realizuje cele zrównoważonego rozwoju poprzez zastosowanie przyjaznych dla środowiska procesów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty