Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Rozbudowa Ardagh

Nowy zakład Ardagh Metal Packaging zostanie wybudowany w pobliżu Belfastu, blisko kluczowych lokalnych klientów, natomiast wartość inwestycji wyniesie około 200 milionów dolarów.

© Ardagh Metal Packaging

Firma Ardagh Metal Packaging (AMP) wybuduje w Irlandii Północnej nową fabrykę puszek do napojów o wartości 200 milionów dolarów. Zakład będzie zlokalizowany w pobliżu Belfastu i będzie obsługiwał klientów w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Europie. Inicjatywa jest częścią programu inwestycyjnego AMP o wartości miliardów dolarów i obejmuje budowę nowych zakładów produkcyjnych, w których będą produkowane opakowania w pełni nadające się do recyklingu. Jak podkreśla producent, to właśnie puszki najczęściej poddawanym recyklingowi opakowaniem do napojów, przyczyniając się do rozwoju gospodarki obiegowej i spełniania wymagań klientów i konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dalsze szczegóły dotyczące nowego zakładu zostaną podane w ciągu najbliższych miesięcy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty