Ruszyła kolejna edycja

Światowa Organizacja Opakowań (World Packaging Organisation, WPO) rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do WorldStar Packaging Awards. Do konkursu mogą trafić projekty, które zostały wyróżnione w konkursach krajowych pod patronatem WPO. Jednym z takich konkursów posiadających akredytację Światowej Organizacji Opakowań jest ART OF PACKAGING.

W zeszłorocznej edycji udział wzięli projektanci z 38 krajów świata, którzy zgłosili łącznie ponad 300 prac. Wszystkie opakowania zarejestrowane do 20 września będą oceniane przez jury podczas II posiedzenia Rady WPO, które odbędzie się 24 października w Jinan w Chinach. Wyniki WorldStar Packaging Awards zostaną ogłoszone w grudniu.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Inteligentny design opakowania

Wraz z rozwojem gospodarczym muszą podążać również i opakowania. Często są one określane jako „inteligentne”, ponieważ do ich funkcji należy również filtrowanie i interpretowanie informacji. Inteligentne opakowania można rozpoznać po określonych cechach: są interaktywne, przybierają coraz bardziej wyrafinowane formy i można je kształtować według życzeń klienta. 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty