Solidne skrzyniopalety na odpady poprodukcyjne. Niezawodny model Craemer CB3

Pewne połączenie - zintegrowane wypustki na czterech narożach skrzyniopalet CB3 zapewniają ich bezpieczne sztaplowanie.

© Grupa Craemer

Skrzyniopalety Craemer CB3 to połączenie palety i skrzyni z tworzywa sztucznego nadającego się do kontaktu z żywnością. Są higieniczne i trwałe nawet przy intensywnym użytkowaniu. Po udanych testach zdecydowała się na nie duża polsko-niemiecka firma z branży przetwórstwa mięsa. Podczas gdy produkty innych producentów nie spełniły wysokich wymagań, produkt oferowany przez Grupę Craemer okazał się niezawodnym rozwiązaniem.

 

Producent kebabu z drobiu, wołowiny i cielęciny działa od 2008 roku, a jego ambicją jest zostanie liderem europejskiego rynku. W nowym zakładzie na zachodzie Polski przetwarza drób na kebab do eksportu. W niezawodnych skrzyniopaletach CB3 od marca 2022 roku transportuje odpady poprodukcyjne kategorii 3. (objęte wysokimi wymogami bezpieczeństwa i higieny) do producenta karmy i paszy dla zwierząt.

 

Niezwykła solidność i higiena: skrzyniopaleta CB3 sprawdza się w polsko-niemieckiej firmie z branży przetwórstwa mięsa jako niezawodny pojemnik do transportu odpadów poprodukcyjnych.

© Grupa Craemer

Skrzyniopalety CB3

Skrzyniopalety CB3 są wytwarzane jako jednolity odlew i mają wiele zalet: wymiary przemysłowe (1200x1000 mm), wysokość 740 mm, pojemność 610 l; ożebrowanie chroniące przed uszkodzeniem widłami wózka; gładkie ścianki wewnętrzne ułatwiające opróżnianie, czyszczenie i osuszanie; 3 solidne wzdłużne płozy; wypustki do bezpiecznego sztaplowania; oszczędność miejsca przy składowaniu i transporcie po opróżnieniu dzięki możliwości umieszczenia 1 skrzyniopalety w 2 pustych; kieszenie na opcjonalne transpondery RFID oraz pola do nadruku i pola z tłoczeniami na logo i naklejki. Polsko-niemiecki zakład wybrał model CB3 w kolorze bazaltowym, który jest jednym z siedmiu standardowych kolorów dostepnych w ofercie Craemer (opcjonalnie są dostępne kolory specjalne).

 

Grupa Craemer należy do czołowych producentów rozwiązań dla branży logistycznej i odpadowej. Ma ponad 60 lat doświadczenia w obróbce tworzyw sztucznych. W 2021 roku zatrudniała w swoich 4 europejskich zakładach ok. 1000 pracowników i wygenerowała 300 mln EUR przychodów. Za sprzedaż produktów z oferty Grupy Craemer na terenie Polski odpowiada przedstawicielstwo w Polsce.

 

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty