Zapomnij o wszystkim i zanurz się w świecie rozrywki online - Ice Casino

Kalendarium

19-20.06.2024 · PCI Days, Warszawa

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

09-10.10.2024 · Packaging Innovations, Kraków

04-07.11.2024 · All4Pack, Paryż

13-15.11.2024 · TAROPAK, Poznań

Aktualności

Popularność zrównoważonych opakowań. Badanie Eviosys

Firma Eviosys produkująca opakowania metalowe, po raz trzeci już zleciła przeprowadzenie ogólnoeuropejskiego badania w celu oceny opinii konsumentów na temat branży opakowań metalowych oraz ich priorytetów w podejmowaniu decyzji zakupowych.

więcej

Firma z wizją przyszłości. Dynamiczny rozwój Grupy Akomex

Grupa Akomex to znana i ceniona na polskim i europejskim rynku firma działająca w branży opakowań kartonowych i etykiet. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju i nieustannym inwestycjom Grupa Akomex od kilkudziesięciu lat prężnie się rozwija i z powodzeniem zaspokaja oczekiwania swoich klientów potwierdzając niezawodność i najwyższą jakość swoich rozwiązań.

Droga do sukcesu. Kolejna maszyna inkjetowa Xeikon w Comex

Branża poligraficzna jest niezwykle dynamiczna. Nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają produkować coraz lepsze i coraz bardziej zróżnicowane produkty. Jedni wolą korzystać z przetartych już ścieżek tradycyjnych technologii, inni wypatrują na poligraficznym horyzoncie nowości, które wprowadzą do ich biznesu nową jakość. Comex był wśród pionierów wdrażających w Polsce druk fleksograficzny, a następnie przecierał szlaki instalując rolowe maszyny offsetowe do druku etykiet.

Komentarz miesiąca

Świat opakowań w Düsseldorfie...

Po ośmioletniej przerwie w organizacji drupy, już za kilka dni w Düsseldorfie odbędą się długo wyczekiwane targi. Ostatnie targi poligraficzne i papiernicze drupa (Messe für Druck und Papier) w 2016 roku bardzo intensywnie rozwinęły się w kierunku opakowań. W efekcie wszystkie opakowania trzeba wydrukować. Tendencja ta w tym roku jest kontynuowana, ponieważ branża poligraficzna i opakowaniowa uległa ogromnym zmianom. „Zwykły” druk...

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Reklama

Biznes & Wydarzenia

Rozszerzenie AlplaPharma. Przejęcie Heinlein Plastik-Technik

Alpla Group rozszerza swoją dywizję farmaceutyczną AlplaPharma poprzez przejęcie Heinlein Plastik-Technik. Heinlein, jako niemiecki specjalista w dziedzinie opakowań, jest znany na świecie z opracowywania i produkcji rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego i medycznego, między innymi systemów zamykania, systemów dozowania i pomocy aplikacyjnych.

Ekspansja Smurfit Kappa. Fabryka Bag-in-Box w Bułgarii

Firma Smurfit Kappa ogłosiła podpisanie umowy nabycia Artemis, fabryki opakowań typu Bag-in-Box zlokalizowanej w mieście Szumen w Bułgarii. Artemis specjalizuje się w produkcji folii, zakrętek do win, oraz opakowań na żywność i napoje, w tym opakowań typu Bag-in-Box.

Coveris i Hadepol Flexo. Sfinalizowane przejęcie

Coveris pomyślnie zakończył proces przejęcia firmy Hadepol Flexo zajmującej się produkcją opakowań elastycznych, z siedzibą w Rypinie w Polsce. Finalizacja nastąpiła po spełnieniu pod koniec maja wszystkich wymaganych procesów prawnych.

Fotogaleria

Partnerzy