Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Webinar Esko. Innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11

© Esko

Esko wprowadza innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11 by ułatwić digitalizację, automatyzację i łączenie procesów. Celem zmian jest identyfikacja strat, ograniczenie ryzyka i optymalizacja możliwości.
Firma stoi na stanowisku, że rola technologii i innowacji jest kluczowa w pokonywaniu obecnych wyzwań gospodarczych takich jak kryzys energetyczny, niedobór materiałów, czy brak wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Nowa wersja oprogramowania Esko Release 22.11, wprowadza na rynek rozwiązania technologiczne, które mają przyspieszyć rozwój branży i pomóc firmom stworzyć podstawę do zoptymalizowania procesów jednocześnie przygotowując się na nowe trendy.

 

Nowe funkcje Esko Release 22.11

Oprogamowanie Esko Release 22.11 oferuje szereg nowych funkcji. Jednym z nim jest subskrypcja dynamiczna, czyli oparty na chmurze model licencjonowania aplikacji lokalnych, który upraszcza globalne zarządzanie i dystrybucję licencji we wszystkich lokalizacjach dzięki przypisaniu licencji do grupy osób, a nie do jednego użytkownika. Rozwiązanie ArtPro+ GMG OpenColor Connector umożliwia z kolei inteligentniejszą pracę z uproszczonym zarządzaniem kolorami w różnych systemach, z najnowocześniejszymi narzędziami do wizualizacji i automatyzacji, które zapewniają nowy poziom przewidywalności kolorów i wydajności w całym przepływie pracy. Dzięki nowemu automatycznemu umieszczaniu PlateID i wprowadzeniu zagnieżdżonego łączenia w Flexo Engine, Esko Release 22.11 zapewnia większą automatyzację i lepszą wydajność w pomieszczeniu z płytami fleksograficznymi. Udoskonalony został także proces zautomatyzowanego przepływu pracy dzięki unowocześnionej obsłudze multi-MIS w Automation Engine SaaS i nowemu narzędziu konfiguracyjnemu w WebCenter, co poprawia komfort użytkowania. Esko jako pierwsza firma wprowadziła na rynek nowe standardy stylu projektowania FEFCO (Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej) jako narzędzia parametrycznego w oprogramowaniu do projektowania konstrukcji w ArtiosCAD. Z kolei zintegrowana sztuczna inteligencja Tilia Labs zapewnia płynny interfejsowi między danymi przygotowanymi do druku a danymi produkcyjnymi.

Nowa wersja Esko 22.11 jest dostępna dla wszystkich klientów oprogramowania Esko od 9 listopada.

 

Webinarium
22 listopada (wtorek) odbędzie się webinarium, podczas którego dogłębnie zostaną przeanalizowane nowe funkcje oprogramowania esko 22.11. Ponadto eksperci Esko przedstawią megatrendy, które pojawią się w nadchodzącym roku, a także przeanalizują problemy, przed którymi prawdopodobnie stanie branża, oraz wyzwania i możliwości, jakie będą one stwarzać firmom.
Zapisu na bezpłatny webinar można dokonać na stronie: https://app.livestorm.co/esko/innovation-event-whats-new-from-esko-autumn-2022?utm_source=Livestorm+company+page

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty