Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Wysokowydajna folia BOPP do etykiet samoprzylepnych. Rayoface JB od Innovia

Wysokowydajna, półstała błyszcząca biała folia Rayoface JB do zastosowań w etykietowaniu PSL.

© Innovia Films

Innovia Films opracowała wysokowydajną, błyszczącą białą folię BOPP, Rayoface JB (JB47). Innowacyjna folia o grubości 47 mikronów, przeznaczona do produkcji etykiet samoprzylepnych, łączy w sobie zalety folii kawitowanych i stałych.

Folia JB47 produkowana w Innovia Films Poland, na zaawansowanej technologicznie 5-warstwowej linii BOPP jest produktem o najwyższej wydajności. W porównaniu do jednolitej białej folii ma znacznie lepsze krycie i wyższą wydajność. Błyszcząca powierzchnia folii ma doskonałą kompatybilność z powłokami wierzchnimi i klejami samoprzylepnymi, co pozwala klientom na dodanie własnej, nadającej się do druku warstwy wierzchniej. Dodatkowo folia JB47 spełnia wymagania UE i FDA w zakresie kontaktu z żywnością dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia do stosowania w szerokim zakresie segmentów rynku, takich jak artykuły gospodarstwa domowego i higieny osobistej, żywność i napoje oraz inne sektory produktów konsumenckich w opakowaniach. „Hybrydowy charakter folii Rayoface JB oznacza, że ​​ma ona pewne zalety folii z kawitacją, a jednocześnie zachowuje szereg właściwości folii litej. Charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, wysoką nieprzezroczystością folii kawitacyjnych i wyższą wydajnością niż lite białe folie. Połączenie tych cech sprawia, że JB47 jest atrakcyjna pod względem estetycznym i ekonomicznym” wyjaśnił Stephen Weber, dyrektor ds. klientów kluczowych w Innovia Films.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty