Zasłużony dla branży Opakowań

Z przykrością i wielkim żalem informujemy o śmierci Wacława Wasiaka, jednego z największych polskich działaczy i eksperta w dziedzinie przemysłu opakowaniowego oraz wieloletniego dyrektora Polskiej Izby Opakowań, największej w Polsce organizacji zrzeszającej przedsiębiorców przemysłu opakowaniowego.

Wacław Wasiak bez wątpienia odegrał ogromną rolę na polskim rynku opakowań, będąc nie tylko jego przedstawicielem, ale też aktywnym działaczem dzielącym się swoją wiedzą w wywiadach, na targach i spotkaniach, zapewniając producentom i przedsiębiorcom niezbędne wsparcie i wiedzę oraz umacniając polską scenę opakowaniową. Podczas zeszłorocznej edycji targów Taropak odbył się jubileusz 25-lecia Polskiej Izby Opakowań, na której Wacław Wasiak przedstawiał monografię organizacji polskiej branży opakowaniowej. Jej historia zapewne potoczyłyby się inaczej, gdyby nie nieoceniony wkład Wacława Wasiaka. Dziękujemy za umacnianie polskiego rynku opakowań i dzielenie się niezbędnym doświadczeniem i wiedzą.

Łącząc się w żałobie, rodzinie i krewnym zmarłego składamy kondolencje.

Zespół PACKAGING POLSKA

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Lockdown…

 

Pisząc editorial do ostatniego wydania PACKAGING POLSKA, świat był „normalny” as usual. Wszyscy przygotowywali się do targów LogiMat w Stuttgarcie, Packaging Innovations w Warszawie czy interpack i drupa w Düsseldorfie. Kilka dni później nastąpiły reakcje na restrykcje rządów wielu państw w Europie. LogiMat odwołany, interpack przełożony, drupa przełożona, a niezliczone wydarzenia musiały podporządkować się oficjalnym zakazom.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty