Zapomnij o wszystkim i zanurz się w świecie rozrywki online - Ice Casino

Aktualności

Taropak 2024. Nowa odsłona wydarzenia

Taropak to jedno z największych w Polsce wydarzeń obejmujących wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejna edycja targów, która zostanie zaprezentowana w całkiem nowej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2024 roku, niezmiennie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

więcej

Firma z wizją przyszłości. Dynamiczny rozwój Grupy Akomex

Grupa Akomex to znana i ceniona na polskim i europejskim rynku firma działająca w branży opakowań kartonowych i etykiet. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju i nieustannym inwestycjom Grupa Akomex od kilkudziesięciu lat prężnie się rozwija i z powodzeniem zaspokaja oczekiwania swoich klientów potwierdzając niezawodność i najwyższą jakość swoich rozwiązań.

Droga do sukcesu. Kolejna maszyna inkjetowa Xeikon w Comex

Branża poligraficzna jest niezwykle dynamiczna. Nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają produkować coraz lepsze i coraz bardziej zróżnicowane produkty. Jedni wolą korzystać z przetartych już ścieżek tradycyjnych technologii, inni wypatrują na poligraficznym horyzoncie nowości, które wprowadzą do ich biznesu nową jakość. Comex był wśród pionierów wdrażających w Polsce druk fleksograficzny, a następnie przecierał szlaki instalując rolowe maszyny offsetowe do druku etykiet.

Komentarz miesiąca

Fakty i Liczby…

Na początku maja tego roku, po sześciu latach bezkrólewia, ponownie odbędą się targi interpack. W tym czasie Świat nie tylko zmienił się, ale jest już inny. Oprócz koronawirusa, konfliktów, wojen i środowiska, jeden temat jest bardzo aktualny: rosnąca populacja na tej planecie. Indie wyprzedziły już Chiny z ilością 1,4 miliarda obywateli. Oznacza to, że coraz więcej osób potrzebuje żywności, najlepiej w dobrych opakowaniach. Produkcja żywności stanowi tak samo gorący temat dyskusji jak i temat środowiska czy ruchu samochodowego.

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Reklama

Biznes & Wydarzenia

Papier zdrożeje. Lecta podnosi ceny

Lecta ogłosiła wzrost cen dla wszystkich swoich papierów specjalistycznych o 8-10 procent.

DS Smith i Mondelēz International. Kontynuacja współpracy

Firma DS Smith ogłosiła zawarcie 5-letniej umowy z Mondelēz International, na mocy której staje się wyłącznym dostawcą opakowań na rynki europejskie producenta takich marek jak m.in. Oreo, Milka czy Toblerone.

Sukcesy i cele Paptic. Inwestycje dla przyszłości

Paptic, szybko rozwijająca się firma produkująca materiały opakowaniowe na bazie włókien drzewnych, z powodzeniem zakończyła rok 2023 dzięki znaczącym inwestycjom nowych inwestorów. Pod koniec roku spółka dokonała drugiego zamknięcia finansowania wzrostu w łącznej wysokości 4,5 mln EUR.

Fotogaleria

Partnerzy