Inwestycje Coveris. Nowa marka MediFlex

Po szeroko zakrojonych inwestycjach w zakłady produkujące opakowania dla branży medycznej, Coveris konsoliduje możliwości i wysokiej klasy portfolio rozwiązań pod jedną marką, MediFlex.

 

© Coveris

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości, zrównoważone opakowania medyczne stale rośnie, a firma Coveris zareagowała na to znacznymi inwestycjami. Firma przeznaczyła w ostatnich miesiącach ponad 8 mln euro w zwiększenie mocy produkcyjnych i know-how w zakresie opakowań medycznych w zakładach w Rohrdorf i Halle w Niemczech. Inwestycja ta pozwoliła unowocześnić i wzmocnić ponad 45-letnie doświadczenie w produkcji opakowań medycznych, aby spełnić najwyższe standardy branżowe, w tym produkcję w pomieszczeniach czystych klasy ISO 7.

 

MediFlex

Utworzenie MediFlex odróżni portfolio opakowań medycznych Coveris od innych rozwiązań niespożywczych, odzwierciedlając bogate dziedzictwo i doświadczenie zakładów w Rohrdorf i Halle. Nowa marka oznacza również czyste i bezpieczne środowisko produkcyjne oraz zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań medycznych, obejmujące najnowocześniejsze, nadające się do recyklingu, elastyczne monomateriały. Ponadto wszystkie opakowania medyczne są produkowane przy użyciu odnawialnej energii elektrycznej, co stanowi ucieleśnienie zaangażowania firmy Coveris w przestrzeganie zasad No Waste.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Produkt z dowozem, czyli e-commerce

Jakie pytania należy sobie zadać kiedy produkt, który chcemy wysłać ma podbić świat e-commerce? Przede wszystkim co ma znaleźć się w środku? …lub jakich specjalnych warunków wymaga produkt. Na przykład płyny wymagają podwójnej kontroli szczelności zamknięcia pojemnika, zwłaszcza w ekstremalnych warunkach transportu. Kolejne pytanie to jaka jest metoda wysyłki?

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty