Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Biznes & Finanse

Flint Group z nowym sklepem online. W trosce o satysfakcję klientów

Flint Group Packaging potwierdził swoje zaangażowanie w ułatwianie prowadzenia działalności i efektywność zamówień dla swoich klientów za pomocą platformy Webshop.

 

więcej »

Europejskie Stowarzyszenie Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Tadeusz Nowicki zostaje wiceprezesem

Tadeusz Nowicki, prezes należącego do Konfederacji Lewiatan Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz Grupy ERGIS, został powołany na stanowisko wiceprezesa  Europejskiego Stowarzyszenia Przetwórców Tworzyw Sztucznych (EuPC).

 

więcej »

Zmiany osobowe w Grupie Polar. Nowa energia w dziale sprzedaży

Grupa Polar chce wzmocnić swoje dwie marki Polar i Dienst dzięki zmianom osobowym w dziale sprzedaży. Nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu i sprzedaży w firmie Polar-Mohr został mianowany Markus Judel, który jest związany z firmą od 1989 roku.

 

więcej »

Inwestycje ePac Flexible Packing. 50 nowych maszyn HP Indigo

W ramach niedawno ogłoszonego planu szybkiej ekspansji na całym świecie, firma ePac Flexible Packaging dodaje do swojego portfolio kolejne maszyny do druku cyfrowego HP Indigo. Współpraca miedzy firmami będzie jednocześnie największą transakcją w historii Indigo i obejmie zakup 50 nowych maszyn do druku cyfrowego HP Indigo, które zostaną wdrożone w ePac Flexible Packaging, zarówno w istniejących, jak i nowych zakładach na całym świecie.

więcej »

Raport finansowy Metsä Board

Metsä Board przedstawiła wyniki finansowe za okres od stycznia do września 2022 r. Wynik wyniósł 420 mln euro i jest porównywalny z tym, który osiągnieto w tym samego okresie czasu w roku poprzedzającym.

więcej »

Opakowania giętkie od Mondi. Nowa maszyna papiernicza

Grupa Mondi ogłosiła zgodę na inwestycję o wartości 400 milionów euro w nową maszynę papierniczą w swojej flagowej papierni Štětí w Czechach. Inwestycja stanowi część ekspansywnego programu inwestycji kapitałowych Grupy o wartości 1 miliarda euro, który ma przyspieszyć wzrost w zakresie zrównoważonych opakowań i dodatkowo wzmocnić wiodącą pozycję Mondi na rynku.

 

więcej »

Grupa Akomex stawia na nowe rynki. Spółka powołuje nowych dyrektorów sprzedaży

Grupa Akomex w odpowiedzi na wyzwania rynkowe wzmacnia dział sprzedaży całej grupy kapitałowej powołując nowych dyrektorów odpowiedzialnych za sprzedaż międzynarodową oraz krajową. 

więcej »

Nowa osoba w zespole Miraclon. Wzmocniona sieć sprzedaży

Tomasz Kropiński dołączył do zespołu Miraclon jako nowy kierownik sprzedaży w Polsce.

więcej »

Rozwój sieci sprzedaży. Ewout Maartense dołącza do Scodix

Scodix, wiodący dostawca cyfrowych rozwiązań uszlachetniających dla branży pograficznej, mianował Ewout Maartense na stanowisko kierownika sprzedaży w krajach Beneluksu. Nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy podkreśla jej dynamiczny rozwój w ostatnich miesiącach.

więcej »

Wspólny projekt Orlen Oil i UPM Raflatac Wsparcie gospodarki obiegu zamkniętego

UPM Raflatac, wiodący producent przyjaznych dla środowiska rozwiązań etykietowych i Orlen Oil, wiodący producent środków smarnych współpracują od lutego 2022 roku.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty