Labelexpo Americas 2022. Targowa oferta Mark Andy

Targi Labelexpo Americas 2022 będą miejscem pierwszych publicznych pokazów nowej maszyny cyfrowej Mark Andy, wyposażonej w moduł druku tonerowego Konica Minolta Accurio Label 400.

Ó Mark Andy

Już za niecałe dwa miesiące w dniach 13-15 września 2022 roku w Chicago odbędą się targi Labelexpo Americas. Podczas targów swoją ofertę przedstawi firma Mark Andy. Na stoisku firmy można obejrzeć m.in. nową maszynę tonerową, wykorzystującą moduł drukujący Konica Minolta AL400. Kolejnym prezentowanym przez firmę rozwiązaniem będzie hybrydowa maszyna bazująca na technice inkjetowej - Digital Series iQ. Wśród promowanych przez Mark Andy rozwiązań znajdzie się również maszyna hybrydowa Digital Series HD czy urządzenia Rotoflex do obróbki zadrukowanej wstęgi. Z kolei Mark Andy Print Products zaprezentuje pełną gamę rozwiązań do naświetlania i wywoływania płyt fleksograficznych, w tym płyty DuPont Cyrel i wywoływarkę FAST oraz sprzęt do produkcji form drukowych i towarzyszące mu oprogramowanie marki Esko. Firma będzie przybliżać swoje kompleksowe podejście do transformacji cyfrowej nie tylko poprzez prezentacje na stoisku, ale też udział w towarzyszącej targom dwudniowej konferencji technologicznej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty