Targi

Jurmet po Labelexpo i K-Messe

Ostatnie miesiące były dla firmy Jurmet niezwykle pracowite, bowiem producent technologii cięcia dla przemysłu opakowaniowego wziął udział w targach Labelexpo w Brukseli oraz K-2019 w Düsseldorfie. Jurmet zademonstrował chronioną procedurą patentową bobiniarkę WINDER2C. Innowacyjny model opracowany przez dział B+R został dostosowany do pracy z systemem BST IPQ-WorkFlow rewind navigator.

więcej »

Targi K

Najważniejsi producenci tworzyw sztucznych w dniach 16-23 października przebywali w niemieckim Duesseldorfie, gdzie odbywały się targi „K”. Swoje innowacje przedstawiło ponad 3000 wystawców z 60 krajów.

więcej »

Dwie imprezy na plus

Niedawno w Europie odbyły się dwa istotne wydarzenia w branży opakowaniowej. Targi FachPack i Labelexpo zorganizowane zostały w tym roku już poraz 40 lat i odbyły się - podobnie jak w poprzednich latach - równolegle w Norymberdze i Brukseli, co nadaje im dodatkowego blasku.

więcej »

Nowojorskie targi opakowań

2019 okazał się być rokiem pełnym sukcesu dla organizatorów targów Luxe Pack. Po sukcesie Luxe Pack w Los Angeles w lutym i Luxe Pack w Szanghaju w kwietniu, rekordowa, 17. edycja Luxe Pack w Nowym Jorku stanowiła prawdziwy klejnot w koronie dla wszystkich związanych z szeroko rozumianą branżą opakowań.

więcej »

API prezentuje

Podczas zbliżających się targów Labelexpo Europe, które odbędą się w dniach 24-27 września w Brukseli jednym z wystawców będzie firma API Group – brytyjski producent specjalistycznych podłoży (folii, laminatów i materiałów holograficznych), znajdujących zastosowanie m.in. przy uszlachetnianiu i wzbogacaniu produktów poligraficznych.

więcej »

TAROPAK jako źródło rozwiązań

Już 30 września rozpocznie się kolejny raz jedno z najważniejszych spotkań branży opakowaniowej, mianowicie Taropak. Wydarzenie potrwa aż do 3 października tego roku i ma na celu przekazanie najnowszych informacji w dziedzinie technologii opakowań.

 

więcej »

Witamy w Poznaniu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Taropak. To już 40 odsłona tego branżowego wydarzenia, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 30.09-3.10. 2019. Taropak od lat jest ceniony zarówno przez uczestników jak i organizacje oraz instytucje związane z  opakowaniami. Każda kolejna edycja targów przyciąga kilkuset dostawców oraz tysiące zwiedzających

więcej »

V Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych Future Private Labels Poland & CEE

Jak zarządzać markami własnymi czyli V edycja Future Private Labels Poland & CEE

Merytoryczne konferencje, nowe trendy oraz najwięksi specjaliści z branży, a także  konkurs na najlepsze opakowanie to wszystko już 16-17 października 2019 roku w Targach Kielce podczas V edycji programu FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE – jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w 100% poświęconego markom własnym.

więcej »

Pierwsze takie targi w Polsce

Większość imprez targowych ma już swoją długą historię i wypracowaną pozycję na rynku. Z tego powodu rzadko widuje się nowe wydarzenia. Pomimo trudności jakie wiążą się z organizacją takiego przedsięwzięcia, wydawnictwo Farmacom postanowiło podjąć wyzwanie.

więcej »

Rozwijające się wydarzenie

Coroczne targi branży opakowaniowej Taropak w Poznaniu cieszą się coraz większą popularnością. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 42 tys. odwiedzających. Mogli oni zobaczyć stoiska 430 wystawców, wystawiających się na 25 tys. metrach kwadratowych. Taka popularność wynika z wielu czynników. Przede wszystkim – polska branża opakowaniowa gra jedną z kluczowych roli w Europie. Dodatkowo co roku przygotowanych jest wiele atrakcji oraz prelekcji, pozwalających poszerzyć wiedzę na temat produktów, materiałów oraz całej branży, co zachęca do odwiedzenia targów.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowanie kartonowe w centrum zainteresowania świata

W ostatnich latach obserwujemy trend związany z większym zużyciem kartonu w produkcji opakowań. Ma być nie tylko pięknie, ale i ekologicznie! Luksusowo i elegancko! To właśnie w tym obszarze zabłysnąć chcą marki premium. Karton to nie mikroplastik, ale materiał, który można łatwo poddać recyklingowi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty