Targi

Powrót interpack. Branża opakowaniowa w gotowości

Już na początku maja w Düsseldorfie odbędzie się kolejna, długo wyczekiwana, edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Opakowaniowego. Po sześciu latach, które upłynęły od ostatniej edycji interpack (po raz ostatni targi odbyły się w 2017 roku) i przymusowej przerwie spowodowanej pandemią, największe na świecie targi branży opakowaniowej i pokrewnych branż przetwórczych ruszają by pokazać jak duża dokonała się w ciągu tego czasu zmiana i jak wiele może się zmienić w najbliższej przyszłości.

 

więcej »

CCE International & InPrint Munich 2023. Czas start!

Branża tektury falistej i druku przemysłowego spotka się w tym tygodniu w Monachium na trzydniowych targach CCE International & InPrint Munich 2023 (CCE & In Print). 6. edycja CCE & In Print odbędzie się w dniach 14-16 marca 2023 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

 

więcej »

Wielkie odliczanie. interpack 2023

Branża opakowaniowa przygotowuje się na pierwsze od 6 lat targi interpack, które odbędą się w dniach od 4 do 10 maja 2023 roku w Düsseldorfie i staną się platformą biznesową i miejscem warsztatów technologii przyszłości. O ogromnym zainteresowaniu wydarzeniem i jego znaczeniu w branży świadczy fakt, że już pod koniec pierwszej połowy 2022 roku wszystkie wolne miejsca na zostały zarezerwowane, a lista oczekujących jest długa. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem Procesy i opakowania.

 

więcej »

Oprogramowanie dla poligrafii. Enfocus na Hunkeler Innovationdays

Podczas Hunkeler Innovationdays firma Enfocus połączy siły z dostawcą usług Impressed, aby zaprezentować swój pakiet najnowocześniejszych rozwiązań automatyzacji, w tym rozwiązania Switch i PitStop.

 

więcej »

IV edycja Targów PCI Days. 21-22 czerwca 2023 w Expo XXI

Są takie wydarzenia, na które warto czekać cały rok. Możliwość spotkania z ludźmi z branży, wymiana doświadczeń, wiedza merytoryczna, nowe kontakty biznesowe to główna wartość, jaką prezentuje coroczne święto łączące tylko z pozoru odległe światy - branżę kosmetyczną z farmaceutyczną.

więcej »

Nowy showroom. Xeikon na Printing Expo Online

Po sukcesie salonu Wall Deco firma Xeikon zdecydowała się otworzyć druki salon pokazowy w wirtualnej przestrzeni wystawowej Printing Expo Online. W nowym salonie firma zdecydowała się pokazać trzy maszyny drukujące (SX30000, CX500 i SX20000), a także zaprezentować przepływ pracy Xeikon X-800 oraz rozwiązania i usługi Xeikon (XSS).

 

więcej »

Bobst na All4Pack. Seria Bobst Digital Master

Bobst na targach All4Pack w dniach 21-24 listopada br. zaprezentuje całe portfolio oneLabel, w tym nową serię Bobst Digital Master All-in-One i All-Inline, które integrują technologie cyfrowe i fleksograficzne w jeden wbudowany przepływ pracy.

 

więcej »

Fachpack 2022. Punkt kulminacyjny dla nowych pomysłów

"Wreszcie targi odbyły się w normalnych warunkach!" - tak brzmiał głos wystawców i zwiedzających na targach Fachpack, które zakończyły się po trzech udanych dniach w Norymberdze.

więcej »

Taropak 2022. Poznańskie spotkanie branży opakowaniowej

W dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Taropak.

więcej »

VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań. Ruszyła rejestracja!

Już teraz można się zarejestrować na VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty