Kalendarium

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

14-16.03.2023 · InPrint, CCE International, ICE Europe , Monachium

18-20.04.2023 · Warsaw Pack, Nadarzyn

25-27.04.2023 · Logimat, Stuttgart

04-10.05.2023 · interpack, Düsseldorf

Targi

Nowy showroom. Xeikon na Printing Expo Online

Po sukcesie salonu Wall Deco firma Xeikon zdecydowała się otworzyć druki salon pokazowy w wirtualnej przestrzeni wystawowej Printing Expo Online. W nowym salonie firma zdecydowała się pokazać trzy maszyny drukujące (SX30000, CX500 i SX20000), a także zaprezentować przepływ pracy Xeikon X-800 oraz rozwiązania i usługi Xeikon (XSS).

 

więcej »

Bobst na All4Pack. Seria Bobst Digital Master

Bobst na targach All4Pack w dniach 21-24 listopada br. zaprezentuje całe portfolio oneLabel, w tym nową serię Bobst Digital Master All-in-One i All-Inline, które integrują technologie cyfrowe i fleksograficzne w jeden wbudowany przepływ pracy.

 

więcej »

Fachpack 2022. Punkt kulminacyjny dla nowych pomysłów

"Wreszcie targi odbyły się w normalnych warunkach!" - tak brzmiał głos wystawców i zwiedzających na targach Fachpack, które zakończyły się po trzech udanych dniach w Norymberdze.

więcej »

Taropak 2022. Poznańskie spotkanie branży opakowaniowej

W dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach w Poznaniu odbyła się kolejna edycja targów Taropak.

więcej »

VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań. Ruszyła rejestracja!

Już teraz można się zarejestrować na VIII Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack.

więcej »

Targi Taropak 2022 w Poznaniu. Wyjątkowe wydarzenie opakowaniowe

Tegoroczna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Odwiedzający targi będą mogli odwiedzić kilka specjalnych stref branżowych, na których wystawcy zaprezentują swoją działalność i usługi.

więcej »

Innowacje pod jednym dachem. Pack Expo International 2022

Targi opakowań i przetwórstwa Pack Expo International organizowane przez Association for Packaging and Processing Technologies (PMMI) rozpoczną się 23 października 2022 roku w McCormick Place w Chicago, USA.

 

więcej »

Nowa data targów. Labelexpo Asia w grudniu

Targi Labelexpo Asia, które miały się odbyć w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 zostaną przesunięte na 7-10 grudnia 2022 roku. Organizator wydarzenia Tarsus Group ogłosił, że przełożenie targów wynika z obecnie obowiązujących ograniczeń pandemicznych w Szanghaju.

więcej »

Zobaczymy się w 2025! Targi Pharmmintech

Edycja targów Pharmmintech dla branż przyrodniczych, która odbyła się w dniach 3-6 maja 2022 w Fiera Milano przerosła wszelkie oczekiwania wystawców i operatorów. Organizatorzy targów, Gruppo Bologna Fiere i Ipack są zadowoleni z kooperacji i już ogłosili odnowienie umowy na organizację kolejnych dwóch edycji targów Pharmmintech.

więcej »

Powrót targów drinktec. KHS z pełnym portfolio

Firma KHS potwierdziła swoją obecność na targach drinktec, które odbędą się w dniach od 12 do 16 września 2022 roku. Producent zaprezentuje swoje najnowsze maszyny i systemy pakowania.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty