Kalendarium

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

26-28.09.2022 · TAROPAK, Poznań

03-05.10.2022 · LuxePack, Monaco

21-24.11.2022 · All4Pack, Paryż

11-14.09.2023 · LABELEXPO, Bruksela

Targi

Lead the revolution!

W dniach 21-24 listopada 2022 roku w podparyskim centrum wystawienniczym Paris Nord Villepinte odbędą się Międzynarodowe Targi Opakowań i Intralogistyki All4Pack Emballage Paris. Wydarzenie to zgromadzi w ciągu 4 dni 4 dni 66 000 profesjonalistów z sektorów Packaging, Printing, Processing i Logistics.

więcej »

Targi Modernlog za nami

W dniach 31 maja do 3 czerwca w Poznaniu odbyły się targi Modernlog. Podczas czterech dni targów można było z bliska podziwiać wiodące rozwiązania z zakresu logistyki, magazynowania i transportu. Swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy Wanzl, Craemer, czy Bekuplast.

więcej »

14. edycja Packaging Innovations

Targi, targi... I po targach! W dniach 31 maja - 1 czerwca mogliśmy spotkać się z przedstawicielami branży opakowań podczas jednych z największych targów w Polsce - Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

więcej »

Do zobaczenia w Warszawie!

Jedyne w Polsce targi dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego PCI Days odbędą się po raz trzeci w dniach 22-23 czerwca 2022 roku w Warszawie. Będzie to unikalna okazja, aby jednocześnie zapoznać się z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków.

więcej »

Zmiana terminu targów

Tarsus Group, organizator targów Labelexpo Asia, poinformował, że targi, które pierwotnie miały się odbyć w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 roku, zostaną przełożone na termin 7-10 grudnia 2022 roku.

więcej »

Intralogistyka przyszłości

Międzynarodowi producenci systemów magazynowania i urządzeń do transportu wewnętrznego materiałów wypełnią prawie cztery z dziesięciu hal wystawowych w centrum kongresowym Messe Stuttgart podczas LogiMAT 2022, Międzynarodowych Targów Rozwiązań Intralogistycznych i Zarządzania Procesami, które odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2022 roku.

więcej »

WEPACK w lipcu

Organizatorzy targów WEPACK (World Expo of Packaging Industry) podjęli decyzję o zmianie terminów targów. Wydarzenie współorganizowane wraz ze Światową Organizacją Opakowań (WPO) zostało przesunięte na termin 13-15 lipca 2022 roku. Miejsce pozostaje bez zmian - targi odbędą się w Shenzhen World Exhibition & Convention Center.

więcej »

BVC 260 na żywo

Na zbliżających się targach Warsaw Pack, które odbędą się 26-28 kwietnia 2022 roku, firma Rovema zaprezentuje maszynę pakującą Rovema BVC 260 przystosowaną do produkcji innowacyjnych torebek stojących SUP (Stand-Up Pouch) wykonanych z termozgrzewalnego papieru z lekką barierą wodną.

więcej »

Pharmintech 2022

W dniach od 3 do 6 maja 2022 roku w ramach targów w ramach Ipack-Ima w centrum wystawienniczym Fiera Milano Rho odbędzie się Pharmintech, międzynarodowe wydarzenie branży lifescience, w tym branży farmaceutycznej, parafarmacutycznej, biotechnologicznej, nutraceutyków, kosmoceutyków i wyrobów medycznych, przeznaczone dla firm i producentów  poszukujących najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie przetwarzania i pakowania.

więcej »

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty