Logistyka MADE BY WANZL

Jednym z głównych rozwiązań firmy Wanzl prezentowanych na targach Modernlog będzie wózek KT3, wykorzystywany do prac komplementacyjnych.

© Wanzl

Innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki magazynowej, to od dekad znak rozpoznawczy Wanzl. Teraz wiele spośród nich będzie można zobaczyć w tym samym miejscu, w tym samym czasie na stoisku firmy na targach Modernlog! W dniach 31 maja do 3 czerwca na targach poświęconych rozwiązaniom z zakresu logistyki, magazynowania i transportu firma przedstawi sposoby na eliminację błędów, skrócenie czasu pickowania, optymalne pakowanie i bezpieczny transport oraz mobilne stanowisko pracy.

 

Modernlog Poznań / 31.05 - 03.06.2022 / hala 6 / stoisko Wanzl nr 48

Dla wszystkich zainteresowanych firma Wanzl zapewnia bezpłatną wejściówkę na targi. Aby ją uzyskać, należy skontaktować się z przedstawicielami firmy pod adresem: sprzedaz.pl@wanzl.com.

 

„Klasykiem” w ofercie Wanzl, który pojawi się na tegorocznych targach jest wykorzystywany do prac komplementacyjnych wózek KT3. Jego systemowa budowa umożliwia indywidualne zastosowanie w każdej branży. Z kolei opcjonalne piąte kółko zapewnia wyjątkową zwrotność i łatwość manewrowania. KT3 dostępny jest zarówno w wersji sterowanej ręcznie, jak i z napędem elektrycznym opartym o unowocześnione akumulatory litowo-jonowe. Te stanowią także źródło zasilania mobilnego stanowiska pracy firmy Wanzl. Dzięki temu wygodnemu stolikowi potrzebne sprzęty i dokumenty są zawsze pod ręką – nie marnuje się czasu na chodzenie między biurem a miejscem wykonywania zadań. Można do niego też podłączyć różne urządzenia peryferyjne. Mobilnym stolikiem można łatwo manewrować dzięki czterem kółkom skrętnym. Dwa hamulce zapewniają stabilność i bezpieczeństwo.

 

Wydajna i szybkie skanowanie bez użycia rąk? Ze skanerem ProGlove jest to możliwe!

© Wanzl

Rękawica zamiast pistoletu

To ostatnie było jednym z trzech kryteriów, które za cel obrali sobie projektanci inteligentnego skanera na opasce ProGlove. Od przyjęcia i wysyłki towarów po kompletację i inwentaryzację: jeśli chodzi o usprawnienie procesów w centrach dystrybucji i zakładach przemysłowych, znaczenie ma każda sekunda. A ProGlove zastępuje konwencjonalny skaner z uchwytem pistoletowym, dzięki czemu pracownicy mogą skanować bez użycia rąk i tym samym pracować wydajniej, bezpieczniej i bardziej ergonomicznie.

 

Logistyka bardzo zimna

Tegorocznym hitem na stoisku Wanzl będzie na pewno kontener izotermiczny Olivo, odpowiadający m.in. potrzebom dystrybucji do sieci detalicznych artykułów spożywczych i produktów świeżych (przechowywanych w temp. od +2°C do +4°C). Kontenery termoizolacyjne Olivio przeznaczone do transportu w kontrolowanej temperaturze produktów wymagających ciągłości procesu chłodzenia. Wyposażone w system chłodzenia płytami eutektycznymi lub kriogenicznie, który dobierany jest odpowiednio do rodzaju przechowywanych produktów, warunków logistycznych, czasu trwania przewozu czy dziennego zakresu prac.


Stoły do pakowania paczek firmy Wanzl są produkowane na wymiar, dzięki czemu każdy może uzyskać rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb.

© Wanzl

Stół gotowy do pracy

Podczas poznańskiej imprezy Wanzl zaprezentuje także swoje stoły do pakowania paczek. Są one produkowane na wymiar tak, aby spełniały indywidualne potrzeby klienta. Taki stół może mieć dowolną konfigurację półek i dowolną ich zabudowę. Ponadto meble można zamówić z dodatkowym wyposażeniem takim jak oświetlenie, szafki, szuflady, przeloty kablowe, stopki poziomujące, kółka, przesuwane przegrody, nóż i rurki do foli, wysięgnik na monitor, półka na drukarkę czy wysuwana półka pod klawiaturę.

Uzupełnieniem targowej oferty Wanzl będą: dostępny w wersji otwartej lub zamkniętej kontener mobilny do przewozu paczek, ułatwiający kompletację m.in. książek i mediów regałowy wózek do sortowania, wyróżniający się optymalnym rozmiarem do transportu samochodem ciężarowym kontener mobilny RC/S9 oraz  mający wszechstronne możliwości zastosowania kontener mobilny RC/N1.

 

Więcej informacji o sposobach ograniczania błędów do minimum, przyspieszenia czasu pickowania produktów, optymalnego pakowania, zabezpieczania transportu, mobilnego kompleksowego stanowiska pracy oraz logistyki zimna można uzyskać na stronie

https://www.wanzl.com/wanzl-na-targach-modernlog-2022.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty