Rozbudowa w Kunshan

Nowy zakład firmy Sanner będzie dysponował zwiększoną powierzchnią produkcyjną, jak również dodatkowymi możliwościami w zakresie badań i rozwoju.

© Sanner

Firma Sanner podjęła decyzję o budowie drugiego zakładu produkcyjnego w Kunshan w Chinach, w celu dalszego rozwoju na rynkach azjatyckich. Po jego uruchomieniu producent spodziewa się jest wzrostu wydajności produkcyjnych o około 80 procent. W sierpniu planowana jest finalizacja transakcji, natomiast budowa zakładu rozpocznie się we wrześniu 2021 roku. Nowy zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku przed końcem przyszłego roku. Obiekt o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych zostanie wyposażony w magazyn GMP, pracownie montażu i konserwacji form, wszelkiego rodzaju urządzenia pomocnicze, a także część biurową. Jak podkreśla Ralf Tiemann, CEO na region Azji i Pacyfiku w firmie Sanner, zakład w Kunshan będzie spełniał najbardziej wymagające standardy dzięki zaawansowanym urządzeniom produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji. Poza zwiększeniem powierzchni produkcyjnej, obiekt zapewni również dodatkowe możliwości w zakresie badań, rozwoju i produkcji nowych produktów, takich jak dostosowane do potrzeb klienta opakowania farmaceutyczne lub inteligentne rozwiązania medtech.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty