Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Rozbudowa w Kunshan

Nowy zakład firmy Sanner będzie dysponował zwiększoną powierzchnią produkcyjną, jak również dodatkowymi możliwościami w zakresie badań i rozwoju.

© Sanner

Firma Sanner podjęła decyzję o budowie drugiego zakładu produkcyjnego w Kunshan w Chinach, w celu dalszego rozwoju na rynkach azjatyckich. Po jego uruchomieniu producent spodziewa się jest wzrostu wydajności produkcyjnych o około 80 procent. W sierpniu planowana jest finalizacja transakcji, natomiast budowa zakładu rozpocznie się we wrześniu 2021 roku. Nowy zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku przed końcem przyszłego roku. Obiekt o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych zostanie wyposażony w magazyn GMP, pracownie montażu i konserwacji form, wszelkiego rodzaju urządzenia pomocnicze, a także część biurową. Jak podkreśla Ralf Tiemann, CEO na region Azji i Pacyfiku w firmie Sanner, zakład w Kunshan będzie spełniał najbardziej wymagające standardy dzięki zaawansowanym urządzeniom produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji. Poza zwiększeniem powierzchni produkcyjnej, obiekt zapewni również dodatkowe możliwości w zakresie badań, rozwoju i produkcji nowych produktów, takich jak dostosowane do potrzeb klienta opakowania farmaceutyczne lub inteligentne rozwiązania medtech.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty