Kalendarium

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

15-17.03.2022 · ICE Europe, CCE International, Monachium

26-29.04.2022 · LABELEXPO, Bruksela

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

24-27.05.2022 · Plastpol, Kielce

Do zobaczenia w październiku

Taropak to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań.

© Grupa MTP

W dniach 4-6 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się spotkanie przedstawicieli branży opakowań. Konstruktywna wymiana doświadczeń, nowości technologiczne i premierowe prezentacje rozwiązań przyszłości dedykowanych branżom takim jak m.in.: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy to tylko część zagadnień, jaki obejmuje Taropak 2021. Jak podkreślają organizatorzy, kolejna edycja targów to wydarzenie skupiające uwagę na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Nieodłącznymi elementami pojawiającymi się podczas spotkania będzie technologia związana z produkcją opakowań i etykietowaniem oraz magazynowaniem i co-packingiem. Organizatorzy położyli szczególny nacisk także na wątek rozwoju branży e-commerce oraz roli eko-opakowań jako wyzwań przyszłości.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - online, z wykorzystaniem platformy, która umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu oraz stacjonarnie - w formie tradycyjnej, pozwalającej na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianie informacji w formie spotkań na żywo. Platforma umożliwiająca udział w wydarzeniu w formie online oprócz korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, posiada także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Co więcej, tegoroczna edycja odbędzie się w towarzystwie targów Polagra. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zwiedzania ekspozycji zarówno targów Polagra, jak i Taropak.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Moc Prawdziwej Przyjaźni

Przyjaźń to coś czego nie nauczą Cię w szkole, a jeśli sam nie nauczyłeś się czym jest przyjaźń, to niczego się nie nauczyłeś.

 

Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi bezinteresownie. Przyjaciel to osoba, z którą możemy być szczerzy. Przy nim możemy też myśleć głośno. Jeden lojalny przyjaciel jest warto dziesięciu tysięcy krewnych. Suzanne Degges-White, przewodnicząca Wydziału Doradztwa....

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty