Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

Szansa dla młodych projektantów

Dla laureatów konkursu przygotowane są atrakcyjne nagrody: możliwość bezpłatnej prezentacji swoich prac w ramach konkursowego stoiska Strefa Studenta podczas targów oraz nagroda pieniężna w wysokości 1200 zł dla zwycięzców w każdej kategorii.

© Packaging Innovations

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations otworzyli rejestrację do konkursu 11. Strefy Studenta. W ramach targów, które odbędą się w dniach 31.05-01.06.2022 w EXPO XXI w Warszawie, młodzi projektanci będą mieli okazję do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt opakowania lub etykiety. Konkurs daje możliwość studentom na promocję nowatorskich prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji z biznesowym środowiskiem branży opakowań. Studenci zaprezentują swoje prace konkursowe w trzech kategoriach: wrażenie, funkcjonalność i forma oraz szata graficzna. Zgłoszenia można przesyłać do 11 kwietnia na stronie www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta. W jury konkursu zasiądą: prof. Stanisław Tkaczyk, Prezes Polskiej Izby Opakowań, Konrad Nowakowski, Prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO, Krzysztof Skrobot, Dyrektor Polskiej Izby Fleksografów, Izabela E. Seidl-Kwiatkowska, prezes European Media Group, wydawcy magazynu „Packaging Polska” i Przewodnicząca Jury Konkursu ART OF PACKAGING oraz Beata Wielgat, Alfa Print - wydawca magazynów „Poligrafika” i „Opakowanie”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty