Szansa dla młodych projektantów

Dla laureatów konkursu przygotowane są atrakcyjne nagrody: możliwość bezpłatnej prezentacji swoich prac w ramach konkursowego stoiska Strefa Studenta podczas targów oraz nagroda pieniężna w wysokości 1200 zł dla zwycięzców w każdej kategorii.

© Packaging Innovations

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations otworzyli rejestrację do konkursu 11. Strefy Studenta. W ramach targów, które odbędą się w dniach 31.05-01.06.2022 w EXPO XXI w Warszawie, młodzi projektanci będą mieli okazję do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy projekt opakowania lub etykiety. Konkurs daje możliwość studentom na promocję nowatorskich prac szerokiemu gronu odbiorców oraz integrację i nawiązanie relacji z biznesowym środowiskiem branży opakowań. Studenci zaprezentują swoje prace konkursowe w trzech kategoriach: wrażenie, funkcjonalność i forma oraz szata graficzna. Zgłoszenia można przesyłać do 11 kwietnia na stronie www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta. W jury konkursu zasiądą: prof. Stanisław Tkaczyk, Prezes Polskiej Izby Opakowań, Konrad Nowakowski, Prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań PIOIRO, Krzysztof Skrobot, Dyrektor Polskiej Izby Fleksografów, Izabela E. Seidl-Kwiatkowska, prezes European Media Group, wydawcy magazynu „Packaging Polska” i Przewodnicząca Jury Konkursu ART OF PACKAGING oraz Beata Wielgat, Alfa Print - wydawca magazynów „Poligrafika” i „Opakowanie”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty