Kalendarium

31.05-02.06.2022 · Logimat, Stuttgart

31.05.2022 · Packaging [R]evolution, Warszawa

31.05-01.06.2022 · Packaging Innovations, Warszawa

22-23.06.2022 · PCI Days, Warszawa

27-29.09.2022 · FachPack, Nürnberg

200 lat doświadczenia

Spółka Eviosys z siedzibą w Zug w Szwajcarii jest dostawcą opakowań metalowych, produkującym puszki do żywności i wieczka, puszki aerozolowe, metalowe zamknięcia i opakowania promocyjne, w których oferowane są produkty setek marek konsumenckich.

© Eviosys

W branży opakowań pojawiła się nowa firma - Eviosys, dostarczająca inteligentne i przyjazne dla środowiska rozwiązania opakowaniowe. Firma powstała w wyniku sfinalizowania przez KPS Capital Partners przejęcia działalności Crown Holdings w zakresie opakowań na żywność i opakowań konsumenckich w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Spółka jest jednym z największych europejskich producentów opakowań do żywności ze stali i aluminium, obsługującym globalnych i regionalnych klientów z branży spożywczej oraz produktów konsumenckich. Znajdujące się w Polsce zakłady produkcyjne, dotychczas należące do firmy Crown, to fabryka w Goleniowie (zajmująca się produkcją wieczek metalowych do butelek i słoików szklanych) oraz fabryka w Pruszczu Gdańskim (produkująca puszki metalowe). Kluczową wartością dla Eviosys jest zrównoważony rozwój. Portfolio produktów firmy jest skoncentrowane na materiałach metalowych w całości nadających się do recyklingu. Eviosys dysponuje siedmioma studiami projektowymi i trzema laboratoriami w całej Europie. Dyrektorem generalnym spółki został Tomás López, od wielu dekad związany z branżą opakowaniową. Wcześniej pełnił on funkcję dyrektora generalnego firmy Mivisa przed jej przejęciem przez Crown Holdings w 2014 roku.

„To niezwykle ekscytujący moment dla branży opakowaniowej. W Eviosys łączy się 200 lat doświadczenia w dostarczaniu opakowań do zabezpieczania produktów i promowaniu marek z nastawieniem na innowacje, które pomagają chronić planetę. Dzięki obecności w różnych częściach regionu EMEA, wejście Eviosys na rynek oznacza prawdziwą rewolucję dla całej branży, której efektem będą nowoczesne i zrównoważone opakowania dla wszystkich” - podkreśla Tomás López.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Wartość produktu a opakowanie

 

Często idzie w parze, iż wartość produktu wyraża się w jego opakowaniu. Ale czasami opakowanie staje się również przesadnym twierdzeniem o wartości, którego produkt nie może faktycznie spełnić. Oznacza to, że szczególnie drogie produkty próbują powiedzieć coś o swojej wartości poprzez swoje opakowanie a także cenę. Ponadto w naszym świecie jest wiele rzeczy, których nie dostrzegamy. Dlatego produkty posługują się różnymi znakami, po których możemy rozpoznać, że mamy do czynienia z rzeczami wartościowymi.

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty