Nowa twarz. Zarząd Technotrans znowu w komplecie

Robin Schaede
© Technotrans

Rada nadzorcza niemieckiej firmy Technotrans powołała Robina Schaede na nowego dyrektora finansowego. Ostatnio Robin Schaede był dyrektorem zarządzającym i CFO w Medperion, gdzie odpowiadał za zarządzanie strategiczne, strukturalne i organizacyjne. Schaede zastępuje Dirka Engela, który odszedł z firmy pod koniec lipca 2021 roku. Po okresie wakatu zarząd będzie ponownie składał się z trzech członków: Michael Finger (CEO, Rzecznik Zarządu), Peter Hirsch (CTO/COO) i Robin Schaede (CFO), którzy będą kontynuować transformację Technotrans zgodnie ze strategią Future Ready 2025. Robin Schaede obejmie nowe stanowisko najpóźniej 1 grudnia 2022 roku.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty