Nowa data targów. Labelexpo Asia w grudniu

©FINAT

 Targi Labelexpo Asia, które miały się odbyć w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2022 zostaną przesunięte na 7-10 grudnia 2022 roku. Organizator wydarzenia Tarsus Group ogłosił, że przełożenie targów wynika z obecnie obowiązujących ograniczeń pandemicznych w Szanghaju. Labelexpo Asia odbędzie się w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC).  Ta zmiana powoduje, że zaplanowane na 7-9 grudnia 2022 targi Labelexpo South China 2022 zostaną również przełożone, nowa data będzie potwierdzona wkrótce. Organizatorzy Labelexpo Asia są zadowoleni, że uda się im zorganizować wydarzenie jeszcze w tym roku. Wystawcy i odwiedzający zostali poinformowani o zmianie daty i już w grudniu zobaczą się na targach.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty