Nowy klej 62E. Herma dla branży spożywczej

© Herma

Firma Herma, producent etykiet, etykieciarek i materiałów samoprzylepnych, opracowała sposób na połączenie właściwości kompostowalnych z innymi pożądanymi cechami produktu.

Klej 62E jest idealny do kompostowania, niepodatny na migrację i został dopuszczony do kontaktu z suchymi, wilgotnymi i tłustymi produktami spożywczymi. Ze względu na wysoką przyczepność nawet na szorstkich i nierównych powierzchniach, 62E jest idealnym wyborem dla etykiet, które mają być aplikowane na owoce. Etykiety wyprodukowane z materiałów pokrytych nowym klejem, nie tylko same nadają się do kompostowania ale umożliwiają  kompostowanie całego opakowania produktu wykonanego z papieru lub tektury. Niska waga kleju zapewnia również niezawodne przetwarzanie i bezproblemową obróbkę. W połączeniu z dwoma specjalnymi materiałami etykietowymi klej Herma 62E może nosić logo sadzonki zgodnie z normą EN 13432 potwierdzającą kompostowalność produktów biodegradowalnych. Dwa certyfikowane materiały etykietowe w połączeniu z nowym klejem to HERMAextracoat i HERMAtherm Bio bez fenolu. Certyfikaty kompostowania przemysłowego zostały wydane w każdym przypadku przez Din-Certo. Firma weryfikuje, czy etykiety mogą być składowane do kompostu ogrodowego.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty