Sidel pobija rekordy prędkości - 86000 butelek na godzinę

Nowa instalacja umożliwia firmie Mai Dubai reagowanie na rosnące zapotrzebowanie na wodę butelkowaną w ZEA.

Ó Sidel

Firma Sidel zainstalowała w firmie Mai Dubai kompletną linię do butelkowania wody, która została jedną z najszybciej pracujących linii pakujących na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. Rozwiązanie Super Combi firmy Sidel, dostosowane pod kątem optymalizacji przestrzeni i zwiększenia wydajności, pozwala firmie dostarczać wodę wysokiej jakości. Linia napełnia w ciągu godziny 86000 butelek o trzech różnych pojemnościach: 200 ml, 330 ml i 500 ml. Kompletna linia o wysokiej wydajności obejmuje kompleksowe rozwiązanie Super Combi do rozdmuchiwania, etykietowania i napełniania, wraz z unikatowym systemem podawania preform EasyFeed oraz ergonomicznym podajnikiem nakrętek Gebo OptiFeed. Kolejnym elementem linii jest EvoFilm umożliwiający nakładanie bezszwowej folii termokurczliwej, spełniając kluczowe wymagania Mai Dubai dotyczące maksymalizacji wydajności poprzez minimalizację przestojów. Obsługuje także całe paczki z opakowaniami, w których rzędy butelek są przesunięte wobec siebie, aby można je było ciasno upakować, oraz zapewnia stabilność, jednocześnie zmniejszając wielkość opakowania, co przekłada się na oszczędności w logistyce. Dodatkowe funkcje nowej linii obejmują szybki, wysokopoziomowy podajnik opakowań, paletyzator PalLinear. Oferuje także pełną automatyzację układania warstw dzięki RoboSmart, zapewniając elastyczność i oszczędność czasu, a także łatwiejszą obsługę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Opakowania na „godzinę zero”

Przeprowadzka jest zabawna tylko w wieku 18 lat, kiedy masz torbę podróżną i plecak, ale nie w wieku średnim, kiedy masz 4 kartony z samymi patelniami, 250 par butów i osobną walizkę na kosmetyki.

Kiedy po 25 latach, w głowie tli się wizja przeprowadzki zawartości całego domu, rosną nadzieje na jej bezproblemowy przebieg. Zaplanowanie wszystkiego oraz spakowanie rzeczy na czas, a także pogodzenie jej z życiem codziennym, pracą oraz zaplanowanymi 7 miesięcy temu spotkaniami, to idealny plan. Nie ma nic gorszego niż to, że....

 

Reklama

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty